Fairphone працює над бюджетним Android-смартфоном

Час читання: < 1 хв.

Компанія Fairphone існує близько 10 років, випускаючи модульні смартфони підвищеної ремонтопридатності. Нещодавно вона обзавелася новим генеральним директором, який ставить перед компанією амбітні завдання.

Реклама

Рейнір Хендрікс в інтерв’ю розповів, що Fairphone тепер працює ще в 23 країнах. Конкретний список названий не був, але в їх число точно входять Австрія і Швейцарія, також вестимуться продажі у Великій Британії. Схоже, що Європа залишається головним пріоритетом цього виробника.

Також у компанії серйозні цілі в плані ціноутворення. Вона збирається продавати смартфони за ціною близько 400 євро, тоді як остання модель Fairphone 5 коштує 699 євро. З метою зниження вартості апаратів компанія співпрацює з Google і Qualcomm. Крім того, збільшення обсягу випуску смартфонів теж має призвести до зниження їхньої вартості.

Зараз читають  Програми в Android запрацюють зовсім по-новому

Хочеться вірити, що зменшення ціни апаратів не призведе до погіршення їхньої ремонтопридатності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОandroidauthority.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.