Samsung Galaxy Z Fold FE і Galaxy Z Flip FE отримають процесор Snapdragon 7s Gen 2

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Складні телефони Samsung були недоступні для багатьох споживачів через їхню високу ціну. Однак ходять чутки, що Samsung працює над більш бюджетними складними телефонами, щоб залучити ширше коло споживачів. Інсайдер під ніком Kro підтвердив, що Samsung працює над бюджетними телефонами, такими як Galaxy z Fold fe і Galaxy z Flip fe. У його повідомленнях були розкриті основні специфікації цих двох телефонів. Однак він заявив, що компанія випустить тільки один із них.

Реклама

Galaxy z Fold fe і z Flip fe працюють на чипі Snapdragon 7s Gen 2. Це той самий чіп, що використовується в Realme 12 Pro+ і Redmi note 13 Pro. Однак є припущення, що Fold fe може бути оснащений SoC Exynos (можливо, Exynos 2200). Galaxy z Fold fe постачатиметься у варіантах з 12 і 16 ГБ ОЗП, а Flip – з 8 і 12 ГБ ОЗП. З чуток, Galaxy z Fold fe також може поставлятися у варіанті і з 8 ГБ. Що стосується об’єму пам’яті, то обидва складних пристрої можуть поставлятися у варіантах на 256 і 512 ГБ.

Розміри Galaxy z Fold fe у складеному стані становлять 155,1 x 67,1 x 14,2-15,8 мм. У розкладеному стані його розміри становлять 155,1 x 130,1 x 6,3 мм. Розміри Galaxy z Flip fe, навпаки, становлять 84,9 x 71,9 x 15,9-171 мм у складеному стані та 165,2 x 71,9 x 6,9 мм у розкладеному. Samsung поки офіційно не підтвердила існування недорогих складних смартфонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: