5 бюджетних смартфонів з великою вбудованою пам’яттю у 2024 році

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 5 хв.

Який максимальний обсяг вбудованої пам’яті може бути в бюджетному смартфоні вартістю до 10 тисяч гривень? Ще недавно в цю цінову категорію потрапляли пристрої з об’ємом внутрішнього накопичувача 128 Гб. Сьогодні ж у даному сегменті можна знайти гаджети з ще більшим об’ємом ROM – аж до 256 Гб. З них ми і зробили вибірку п’яти найкращих моделей.

Реклама

Зазвичай у бюджетних смартфонах економлять на всьому, включно з об’ємом вбудованої пам’яті. Але є виробники, які випускають недорогі моделі з об’ємом ПЗП на 128 Гб і 256 Гб. Як правило, це компанії з Китаю: Xiaomi, ZTE, Blackview, Tecno, Itel і багато інших. Однак підключаються до них і А-бренди, наприклад, Samsung.

Телефони з простою начинкою, але великим об’ємом вбудованої пам’яті стають оптимальним вибором у таких випадках:

  • Як недорогий робочий апарат для базових завдань і зберігання великої кількості файлів.
  • Як смартфон на довгі роки для людей без якихось серйозних вимог до девайса, для яких головне, щоб смартфон дзвонив, приймав повідомлення і давав змогу посидіти в інтернеті.
  • Як мультимедійний пристрій, для прослуховування музики або перегляду фільмів в офлайн.

Будь-який телефон з нашого рейтингу завдяки значному обсягу пам’яті підходить для всіх перерахованих завдань.

Топ-5. Itel A70

Недорогий і не найбільший, з діагоналлю 6.6 дюймів. На екрані заощадили максимально – він хоч і IPS, але роздільна здатність явно не топова, 1650 x 720 (267 PPI). Значно кращий дисплей буде у будь-якої іншої моделі ТОПу. Той же Tecno Spark 20 при схожих характеристиках хоча б 90 Гц підтримує. Коштує останній, між іншим, ненабагато дорожче. У будь-якому разі, Itel A70 теж цікавий, особливо тим, хто обирає найбюджетніший смартфон з пристойним об’ємом вбудованої пам’яті. Камери початкового рівня, процесор винятково для базових завдань (150 тисяч балів в AnTuTu 10), 3.5-аудіороз’єм, окремий, а не комбінований із сімками, слот для карти пам’яті і вбудований у кнопку живлення сканер відбитків пальців. Непоганий набір для класичної робочої конячки або запасного смартфона. Але варто враховувати пару нюансів: швидку зарядку не підтримує, NFC немає.

Топ-4. Tecno Spark 20

Уже добре розкручений бренд, хоч і відносно недавно з’явився на ринку. Славиться якісними і при цьому недорогими телефонами. Головна відмінна риса Tecno Spark 20 і основна причина купити саме його – відмінний баланс ціни і функціоналу. Знайти дешевший телефон з таким самим обсягом вбудованої пам’яті, потужною батареєю, симпатичною зовнішністю, стереозвуком і навіть порівняно непоганим процесором буде складно. Головний, мабуть, конкурент – Poco C65, що працює на аналогічному чипсеті, але і він коштує трохи дорожче. Наш же номінант у максимальній конфігурації на маркетплейсах трапляється і за зовсім скромні 5 000 гривень. У відгуках користувачі відзначають хорошу збірку і роботу пристрою, і навіть камерами більшість покупців залишилися задоволені.

Топ-3. POCO M5s

Уже не новий смартфон найпопулярнішої китайської компанії впевнено тримається в лідерах за кількістю відгуків і продажів. Цікаво, що старша конфігурація зараз коштує стільки ж, скільки просили за молодшу версію на старті продажів. І це шикарна ціна, враховуючи технічну частину POCO M5s – жоден інший смартфон вартістю до 6 000 гривень не може його перевершити за збалансованістю характеристик. Головна фішка – екран. Конкуренти з дисплеєм Amoled є, проте всі програють або потужністю процесора, або меншим об’ємом внутрішнього накопичувача. Тут же цілком достатні для комфортного використання 8/256 Гб і процесор MediaTek Helio G95, який не так уже й значно поступається продуктивністю головному фавориту бюджету – MediaTek Helio G99. Радимо звернути увагу на смартфон любителям компактних моделей – 6.43 дюймів за нинішніми мірками невелика діагональ.

Топ-2. Samsung Galaxy A24

Відносно бюджетний смартфон Самсунг, враховуючи весь набір характеристик. Великим об’єм оперативної та вбудованої пам’яті не назвати – за цю ж суму колеги за ціновою категорією пропонують удвічі більше. Підійде ця модель для тих, кому потрібен збалансований телефон без особливих претензій до продуктивності і швидкості роботи, але із запитом “надійний, перевірений часом бренд”. Жирний плюс за те, що Samsung розщедрився на можливість розширення пам’яті – є окремий слот для карт MicroSD. У відгуках хвалять якість збірки, стабільність роботи й автономність, швидкість і точність датчика відбитків пальців. Ну, і звичайно, основна камера виділяється на тлі конкурентів наявністю OIS. Поки що в бюджетному сегменті це рідкісний випадок. З мінусів – глянсовий пластик корпусу, віртуальний датчик наближення і відсутність зарядного блоку в комплекті поставки.

Топ-1. Tecno POVA 5

Відмінна діагональ, якщо телефон купується для перегляду контенту або ігор. Особливо з огляду на високу роздільну здатність екрана з відмінною передачею кольору і підтримкою частоти оновлення 120 Гц. Приємних вражень додає і звук – виробник не поскупився на стереодинаміки. Встановлено потужну батарею, якої, судячи з відгуків і тестів, вистачає на 15-16 годин перегляду відео. Працює Tecno POVA 5 на нехай і не топовому, але вже перевіреному і продуктивному MediaTek Helio G99, який нині все частіше зустрічається в недорогих смартфонах і легко справляється з більшістю завдань та ігор на середніх налаштуваннях графіки. Зовні теж непоганий: хоч і габаритний, але в руці лежить зручно, добротно зібраний, є кілька колірних рішень корпусу, а спинка привертає до себе увагу ефектним футуристичним виконанням. Єдине – “підборіддя” могло б бути і вужчим.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ