Infinix анонсувала флагманський ігровий смартфон на чипі Dimensity 9300

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Infinix готується випустити свій перший флагманський ігровий смартфон, який за всіма параметрами зможе конкурувати з лідерами ігрового сегмента від ASUS, Nubia і iQOO. На відміну від попередньої моделі Infinix GT 10 Pro, орієнтованої на бюджетний сегмент, новий флагманський геймерський телефон компанії оснащений найпотужнішим на сьогоднішній день процесором MediaTek Dimensity 9300. Цей чіп є прямим конкурентом флагманського Snapdragon 8 Gen 3 і дасть змогу Infinix змагатися з такими топовими пристроями як iQOO 12, ASUS ROG Phone 8 і Nubia Red Magic 9 Pro.

За даними тесту продуктивності AnTuTu, смартфон Oppo Find X7 на базі Dimensity 9300 посідає перше місце з результатом 22 009 832 бали. Однак Infinix стверджує, що їхній новий пристрій зможе досягти показника в 22 156 639 балів і тим самим очолить рейтинг AnTuTu після анонсу. Такий видатний результат став можливий завдяки унікальній запатентованій системі охолодження CoolMax, яка використовує ефект Пельтьє для активного охолодження процесора. Це дає змогу знизити температуру чипа Dimensity 9300 на 10 градусів, збільшуючи його продуктивність і ефективність. У результаті смартфон Infinix продемонстрував стабільно високу швидкість роботи як у бенчмарках, так і в ресурсномістких іграх.

Додатково ігрові характеристики підсилює візуальний процесор Pixelworks, що забезпечує плавне зображення з частотою оновлення до 180 Гц у роздільній здатності FHD+ і до 144 Гц у роздільній здатності WQHD+. Крім передового заліза, Infinix приділив велику увагу оптимізації програмної частини. Зокрема, компанія розробила спеціальний алгоритм штучного інтелекту, який динамічно розподіляє навантаження між ядрами процесора залежно від сценарію використання. Це підвищує продуктивність в іграх і одночасно економить заряд батареї у звичайному режимі роботи.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Таким чином, перший флагманський ігровий смартфон від Infinix, що поєднує найпотужніший чип Dimensity 9300, передову систему охолодження та інтелектуальне ПЗ, має всі шанси стати новим еталоном продуктивності серед геймерських пристроїв. Завдяки рекордним показникам у бенчмарках та інноваційним технологіям охолодження, цей смартфон забезпечує граничний ігровий комфорт навіть у найбільш ресурсномістких додатках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.