Відбитки пальців можна відтворити за звуком, який видає палець, проводячи по екрану смартфона. Саме цього висновку дійшла група дослідників із Китаю та США.
Метод PrintListener технічно, звичайно, дуже складний, але головне, що його можна реалізувати і перевірити на практиці [PDF]. Ба більше, він не вимагає ні спеціального мікрофона, ні особливих рухів пальців. Достатньо звичайного смартфона і додатка, в якому активовано мікрофон. Наприклад, Discord, Skype, WeChat, FaceTime тощо.
Зрозуміло, на пристрої має бути відповідне програмне забезпечення, або сам додаток, яким користуватиметься людина, необхідно налаштувати відповідним чином.
Як ідеться в доповіді, Printlistener може відтворити до 26,5% часткових відбитків пальців і 9,3% повних відбитків усього за п’ять спроб. Очевидно, це означає, що цей метод може зібрати достатньо даних про відбитки пальців, щоб обійти повну перевірку безпеки пристрою.
Біометричний захист відбитків пальців широко поширений і користується великою довірою. Вважається, що якщо ситуація не зміниться, то до 2032 року ринок автентифікації за відбитками пальців коштуватиме близько $100 млрд. Однак організації та люди дедалі більше усвідомлюють, що зловмисники можуть захотіти вкрасти їхні відбитки, тому деякі з них стали ретельніше стежити за тим, щоб їхні біометричні дані не потрапляли в чужі руки.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…