Рівень комфорту використання смартфона багато в чому залежить від налаштування робочого столу. Зробіть його зручнішим з нашими рекомендаціями.
Насамперед робочий стіл гаджета потребує ненав’язливого оформлення. Встановлення шпалер виконується у відповідному розділі “Налаштувань”. Вибрати шпалери можна як з готових макетів, так і з особистого фотоальбому.
Слід зазначити, що, крім статичної картинки, можна поставити так звані живі, рухомі шпалери.
Крім краси, робочий стіл смартфона має бути ще й максимально корисним. Для цього користувачі додають різні віджети, що підбираються під себе. Виконується це в розділі налаштувань під назвою “Віджети”, де потрібно вибрати потрібну плитку, після чого розмістити її на екрані і підтвердити свій вибір натисканням на галочку.
Якщо потрібних віджетів немає в меню пристрою, їх легко додати шляхом завантаження з інтернету, де є безліч різноманітних інформативних елементів цього типу.
Робочий стіл Android-смартфонів може складатися як з одного, так і з декількох екранів. Перемикання між останніми відбувається за допомогою свайпа. На кожному такому екрані користувач має можливість розміщувати віджети та іконки додатків. Подібне рішення дає змогу розвантажити основний екран.
Додатковий екран робочого столу формується автоматично під час переміщення віджета або іконки до меж дисплея. Видалити ж його також просто – достатньо просто перемістити всі елементи на інший екран або ж видалити їх.
Прибрати все зайве з робочого столу смартфона дає змогу додавання на нього папок, у які можна перемістити іконки. Для цього потрібно затримати палець на ярлику додатка, і накласти обрану іконку на іншу, після чого сформується окрема папка, в яку можна переміщати інші ярлики.
Таким чином багато хто сортує ПЗ за функціональністю, даючи папкам відповідні імена. Видаливши всі додатки з конкретної папки, ви позбудетеся і її.
На завершення нагадаємо, що власникам пристроїв на ОС Андроїд доступна зміна зовнішнього вигляду робочого столу гаджета. Виконати подібне перетворення можна двома методами.
1. Зміна теми. Дає змогу змінити зовнішній вигляд як меню налаштувань, так і самого екрана.
2. Встановлення стороннього лаунчера. Дає можливість створити абсолютно новий РС, що передбачає наявність додаткового функціоналу.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…