Samsung Galaxy S24 Ultra знову показали “наживо”

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Флагман серії Samsung Galaxy S24 нещодавно показали на інсайдерських знімках, а тепер у мережі з’явилася і «жива» демонстрація майбутньої новинки. На цей раз оцінити особливості дизайну гаджета можна з великою кількістю подробиць.

Реклама

Автором витоку став відомий інсайдер під ніком Ice Universe. Опублікований ним відеоролик вже видалено із соцмережі X, але можна поглянути на зроблену з нього «гіфку». Якщо вірити джерелу, смартфон отримає плоский дисплей з отвором вгорі центром для модуля фронталки і корпус з порівняно гострими кутами.

На думку інформатора, компанія має намір позбавлятися загнутих по краях екранів на користь класичних панелей. Початок цього тренду поклала модель Galaxy S23 Ultra, кут вигину країв екрана помітно менший, ніж у попередника. Іншими подробицями про майбутній флагман інформатор не поділився. Презентація серії Samsung Galaxy S24 запланована на 17 січня.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: