Влада Китаю розповіла що зламали iPhone

Час читання: < 1 хв.

Журналісти медіа послалися на повідомлення влади, яка розповіла, що китайські інженери навчилися зламувати AirDrop – функцію техніки Apple, призначену для передачі даних через Bluetooth. За допомогою нового способу правоохоронні органи можуть відстежити, з якого пристрою було передано ту чи іншу інформацію, і назвати його власника.

Реклама

Поліцейські зазначили, що AirDrop часто користуються порушники порядку, які діляться різними медіафайлами в громадських місцях. Користувач, який отримує фотографію або відео на свій девайс через Bluetooth, не знає контакту відправника – AirDrop шифрує його дані. Однак фахівці з Пекіна заявили, що змогли обійти захист.

Зараз читають  iPhone тепер можна вимкнути без затискання кількох кнопок

“Наш метод підвищує ефективність і точність під час розкриття справ і запобігає поширенню недоречних файлів, а також потенційному поганому впливу”, – повідомили в поліції. Також стало відомо, що новий спосіб уже призвів до затримань. Журналісти Bloomberg звернулися в Apple, але представники компанії не відповіли на запит.

У грудні керівники корпорації Apple відзначили високу стійкість iPhone до хакерських атак. У компанії похвалилися, що за рік жоден смартфон, який працює в режимі Lockdown Mode, не вдалося зламати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.