Нововведення Android викличе заздрість у фанатів iPhone

Час читання: < 1 хв.

Компанія Google оголосила про апгрейд свого протоколу Nearby Share. Подробиці зібрали у WCCF Tech.

Реклама

Nearby Share – це протокол обміну даними по Bluetooth і Wi-Fi Direct. Зовсім недавно опція прийшла на Windows, а тепер Google уклала партнерство з Samsung і анонсувала для неї нову назву – Quick Share.

Мета Google полягає в тісній і безшовній інтеграції Quick Share в абсолютно різні пристрої: смартфони, планшети, комп’ютери, ноутбуки. Окрема увага приділяється роботі системи на девайсах різних брендів, наприклад, тих же Google і Samsung. Незабаром користувачі Android зможуть легко і швидко передавати файли і дані на будь-які інші пристрої під управлінням Windows і Android.

Зараз читають  Програми в Android запрацюють зовсім по-новому

Схожа система під назвою AirDrop давно існує в екосистемі пристроїв Apple. Вона відмінно працює між iPhone, iPad і Mac, але не дає змоги обмінюватися даними з пристроями інших брендів, і в цьому програє наявній Nearby Share і майбутній Quick Share.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.