Pixel 8 та Pixel 8 Pro автоматично підвищують чутливість екрана, якщо на смартфоні встановлене захисне скло

Час читання: < 1 хв.

Компанія Google продовжує робити важливі кроки у полі покращень для своїх телефонів, а серія Pixel 8 отримала цікавий функціонал. Тепер Pixel 8 і Pixel 8 Pro можуть автоматично підвищувати чутливість до дотиків, коли ви використовуєте захисне скло.

Реклама

Раніше в телефонах Google Pixel був режим, який дозволяв підвищити чутливість до дотиків при використанні захисного скла. Тепер, з серією Pixel 8, ця функція може активуватися автоматично, коли ви встановлюєте захисне скло на екрані.

Нова функція отримала назву “детектор захисного екрана”, і вона може автоматично включатися або виключатися при встановленні або видаленні захисного скла. Це сповіщення з’являється на екрані, нагадуючи вам про необхідність налаштувань.

Зараз читають  ТОП-5 альтернатив Nothing Phone 2a

Хоча функціоналість може проявлятися не так часто, це важливий крок у покращенні зручності користування. Також слід зазначити, що ця функція поки ексклюзивно доступна лише для серії Pixel 8, і не має підтримки для попередніх моделей Pixel.

Оновлення, що вводить цю функцію, стало доступним нещодавно, і, ймовірно, вона стане доволі популярною серед користувачів, які цінують високий рівень захисту свого смартфона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО9to5google

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.