У мережу злили живі фото довгоочікуваного камерофону Xiaomi 14 Ultra

Час читання: < 1 хв.

У мережі з’явилися живі фотографії довгоочікуваного камерофону Xiaomi 14 Ultra.

Реклама

Фотографії були опубліковані користувачем на платформі Coolapk та надали шанувальникам бренду перший погляд на новинку.

На задній панелі пристрою є напис N1 P2 EU, що вказує на те, що це Xiaomi 14 Ultra, прототип, призначений для глобального ринку. Це має на увазі, що девайс проходить тестування для європейського релізу.

Смартфон обіцяє стати потужним пристроєм з акумулятором ємністю 5180 мАг, який підтримує 90-ватну провідну зарядку і 50-ватну бездротову зарядку.

Камерофон буде оснащений чотирикамерною системою, включаючи 50-мегапіксельний основний сенсор з однодюймовим розміром та розміром пікселя 1.6 мкм. Конфігурація камери включає три 50-мегапіксельні лінзи з можливостями 3.2X, 5X та макро.

3.2X перископічний об’єктив з фокусною відстанню 75 мм підтримує як теле-, так і макрофотографію.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.