Смартфон Asus ROG Phone 8 Pro зможе перевершити в іграх Apple A17 Pro

Час читання: < 1 хв.

ASUS кидає виклик, демонструючи результати ROG Phone 8 Pro в Geekbench 6, які, схоже, перевершують Apple A17 Pro за багатоядерною продуктивністю. Але перш ніж проголосити нового короля ігор, давайте подивимося на нього ближче.

Реклама

ROG Phone 8 Pro набрав 7422 бали в багатоядерному процесорі, що вище, ніж у будь-якого A17 Pro, протестованого на iPhone 15 Pro або iPhone 15 Pro Max. Однак Asus при цьому приховує одноядерні показники, в яких Apple історично домінує. Крім того, орієнтованість ROG Phone на ігри передбачає більш ефективне охолодження, що може забезпечити стабільно високу продуктивність.

Зараз читають  Apple обіцяє повернути давно забуту функцію в iOS 18

Бенчмаркінг часто дає неповну картину. Реальне використання і незалежні огляди визначать, чи забезпечує ROG Phone 8 Pro стабільну продуктивність в іграх і при повсякденному використанні. Теплове дроселювання стало проблемою для A17 Pro, особливо в таких іграх, як Genshin Impact. Те, що Asus приділяє особливу увагу охолодженню, може пояснити вражаючий результат у багатоядерних тестах.

Нещодавні повідомлення про завищені показники A17 Pro також закликають до обережності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.