Exynos 2400 майже наздогнав Snapdragon 8 Gen 3 за продуктивністю

Час читання: < 1 хв.

Ранні тести в Geekbench показували, що процесор Exynos 2400 помітно поступається головному конкуренту. Втім, судячи з нових результатів, компанія відчутно «підтягнула» можливості чіпа — йому вже вдалося скоротити відставання від Snapdragon 8 Gen 3 до мінімуму.

Реклама

За даними інсайдерів, у новому порівняльному тестуванні брали участь Galaxy S24+ на базі Exynos 2400 і Galaxy S24 Ultra з чіпом Snapdragon 8 Gen 3. В одно-і багатопотоковій дисципліні перший набрав 2193/6895 балів, другий – 2. Таким чином, флагман Qualcomm виявився всього на 3-5% швидше за суперника.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.