Qualcomm анонсувала Snapdragon XR2+ Gen 2 з підтримкою роздільної здатності 4.3K на одне око

Час читання: < 1 хв.

Сьогодні Qualcomm анонсувала чіпсет Snapdragon XR2+ Gen 2 для гарнітур розширеної реальності. Сюди входять пристрої доповненої, магнітної та віртуальної реальності. Платформа, яка буде використовуватися Samsung і Google у своїх майбутніх гарнітурах, підтримує роздільну здатність 4,3K для кожного ока з частотою до 90 кадрів в секунду.

Реклама

XR2+ Gen поставляється з на 15% вищою частотою графічного процесора та на 20% вищою максимальною частотою центрального процесора порівняно зі звичайним XR2 Gen 2. Оновлене апаратне забезпечення дозволяє динамічний рендеринг з вигинами, викривлення простору та надвисоку роздільну здатність ігор навіть у 4K-графіці.

Qualcomm використовує вбудований штучний інтелект, який підтримуватиме 12 або більше одночасних камер, що має покращити просторову взаємодію, включаючи голову, контролер, вираз обличчя, оцінку глибини та 3D-реконструкцію.

Зараз читають  Ключові характеристики Xiaomi 15 розкрито напередодні презентації

Платформа підтримує 12-мегапіксельну передачу повнокольорового відео, а пристрої з XR2+ Gen 2 працюватимуть з усіма бездротовими протоколами, включаючи Wi-Fi 6, 6E і 7.

З підтримкою таких потужних функцій ми очікуємо, що нові гарнітури зможуть конкурувати з Apple Vision Pro. Qualcomm промовчала з приводу того, коли слід очікувати перші пристрої з чіпом Snapdragon XR2+ Gen 2.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.