Нову версію Siri з генеративним штучним інтелектом представлять на WWDC

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple готується представити на WWDC нову версію Siri з генеративним штучним інтелектом та низкою нових можливостей. Про це йдеться у повідомленні учасника корейської соціальної мережі Naver, який відомий своїми чутками про Apple.

Реклама

Згідно з джерелами розробників, які спілкуються з користувачем yeux1122 , Apple нещодавно досягла прогресу в інтеграції генеративного ІІ в Siri за допомогою моделі на основі Ajax. Нова версія Siri, судячи з усього, матиме можливості природного спілкування, а також підвищену персоналізацію.

Передбачається, що нові функції будуть доступні на всіх пристроях, що говорить про те, що нова версія Siri зберігатиме інформацію про розмови з одного пристрою на іншому. Також повідомляється, що в ній з’явиться новий “специфічний для Apple творчий сервіс”.

Імовірно, Apple працює над тим, щоб нова версія Siri могла підключатися до різних зовнішніх сервісів, швидше за все, через API. Нарешті, у повідомленні йдеться про те, що деякі з нових функцій штучного інтелекту Apple можуть відрізнятися залежно від статусу передплати, але поки що неясно, в якій формі це може бути реалізовано.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.