Sony Xperia 1 VI: еволюція камери 48МП у 2024 році

Час читання: < 1 хв.

Чутки про новий смартфон Sony: Xperia 1 VI обіцяє революцію у фотографії. Очікується, що цей флагман з’явиться в магазинах навесні 2024 року. Кажуть, що в ньому буде круте оновлення – усі три камери тепер будуть із 48-мегапіксельними датчиками Exmor-T, що раніше було тільки в основній камері.

Реклама

Деталі

Кожна камера отримає свої унікальні функції. Основну камеру буде покращено до 1080p роздільної здатності, вона отримає кращу стабілізацію зображення і перископічний телеоб’єктив із ширшим діапазоном зуму – від 70 до 135 мм.

Зараз читають  iPhone з iOS 18 сповіщатимуть про використання повільної зарядки


Цікаво, що тепер у всіх камерах будуть використовуватися однакові сенсори. Це великий крок уперед порівняно з попередніми моделями, де різні камери мали різні сенсори. Але є питання щодо розміру цих сенсорів, особливо в телеоб’єктивах, де розмір збільшився.

Загалом, новий Xperia обіцяє принести серйозні поліпшення в якості фотографій і відео, роблячи їх ще більш чіткими і яскравими.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.