Названа прихована функція ліхтарика iPhone яка значно полегшить пошук телефону в темряві

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Ви можете бути знайомі з пінг вашого iPhone, щоб допомогти вам знайти через звукове оповіщення його, коли він втратив поблизу — це перевага екосистеми Apple допомагає робить iPhone одними з кращих телефонів. Але ви знаєте, що можете також використовувати ліхтарик вашого iPhone, щоб допомогти вам знайти пристрій?

Реклама

Якщо у вас є годинник Apple Watch, у Центрі керування годинника є функція Ping My iPhone. При натисканні на неї лунає звичний звук пінгу. Однак вона має і другий спосіб пінгу, про який ви, можливо, ще не знаєте: він також запускає світлодіодний ліхтарик на вашому iPhone.

Це буде дуже корисно для людей з порушеннями слуху, які не можуть почути звуковий пінг, а також якщо ви намагаєтеся знайти свій iPhone у шумній обстановці або на великій відстані. Крім того, це ще один корисний спосіб визначити місцезнаходження телефону, якщо звуковий сигнал дає лише загальний напрямок. Очевидно, що він буде особливо ефективним у темряві.

Ця прихована функція є простою у використанні, і ми покажемо вам, як це зробити.

Примусьте світло вашого iPhone блимати за допомогою годинника Apple Watch

Примітка: Ви можете використовувати цю функцію Apple Watch, якщо вони пов’язані з iPhone та iPhone заблоковано.

1. Запустіть Центр керування

Натисніть бічну кнопку на Apple Watch, щоб викликати Центр управління.

2. Натисніть та утримуйте піктограму Ping.

У центрі керування з’явиться піктограма Ping your iPhone. Але ось що приховано: замість просто натиснути, вам потрібно натиснути і утримувати значок Ping – при цьому iPhone не тільки видасть звук, але і п’ять разів блимне світлодіодом. Важливо, щоб ви натиснули та утримували, інакше світлодіод не блиматиме.

От і все. Тепер у вас є ще один спосіб визначити місцезнаходження вашого iPhone. Однак перш ніж вирушити в дорогу, ознайомтеся з тим, як запустити «Смолоскип» з кнопки Action на iPhone 15 Pro — це один із 25 найкрутіших способів використання кнопки Action на iPhone 15 Pro. Ви також можете прив’язати факел до “прихованої” кнопки iPhone – просто дізнайтеся, як увімкнути функцію Back Tap на iPhone. Звичайно, вам також може знадобитися спалах, адже ви навчитеся робити найкращі фотографії за допомогою iPhone. Веселіться!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: