Розкрито головні функції Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ і Galaxy S24 Ultra

Ах, ось чому корейські флагмани стануть першими "ШІ-фонами".

Час читання: < 1 хв.

Напередодні швидкої презентації нової серії смартфонів Samsung Galaxy S24, яка має відбутися 17 січня, в мережу злили інформацію про ключові функції пристроїв.

Реклама

Користувач Х (раніше Twitter) під ніком MysteryLupin поділився маркетинговими матеріалами, що демонструють ключові функції штучного інтелекту, які дебютують у серії Samsung Galaxy S24.

Однією з головних фішок Galaxy S24 стане синхронний переклад – він дасть змогу перекладати телефонні дзвінки в режимі реального часу, що дасть змогу подолати мовні бар’єри під час розмов.

Ще одна цікава фіча – “генераторне редагування”. Вона схожа на Google Magic Editor. Судячи з опису, функція дасть змогу видаляти непотрібні об’єкти або заповнювати порожні місця на фотографіях, як у Pixel 7/8.

Зараз читають  Apple продемонструвала роботу супутникового зв'язку на iPhone (відео)

Для роботи функцій ШІ потрібне підключення до інтернету. Серед інших цікавих особливостей – Nightography Zoom для зйомки в умовах поганої освітленості Screen Display для поліпшення картинки під час перегляду.

Чекаємо офіційного анонсу Samsung найближчими днями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.