iOS 17: 10 функцій, про які ви могли не знати

Час читання: 2 хв.

iOS 17 доступна вже кілька місяців, але в оновленні з’явилося так багато нових функцій, що деякі з них залишилися поза увагою. Існують також приховані налаштування та невеликі твіки і зміни, про які ви могли не знати, тому ми вирішили зібрати деякі з маловідомих функцій iOS 17.

Реклама
  • Повідомлення – якщо утримувати кнопку “+” у додатку “Повідомлення” при надсилані, ви можете потрапити прямо до селектора фотографій, щоб надіслати зображення. Це швидше, ніж натискати “+”, а потім натискати Фото, щоб перейти до ваших зображень.
  • Посилання в пошті – щоб додати посилання до тексту в програмі “Пошта”, скопіюйте посилання, виділіть текст, а потім вставте його, щоб перетворити на гіперпосилання.
  • Додавання тексту до фігур – у програмі “Фотографії”, якщо ви додали фігуру до зображення за допомогою функції “Розмітка”, двічі торкніться її, щоб написати текст у фігурі.
  • Символи – Ви можете використовувати функцію візуального пошуку на iPhone, щоб дізнатися, що означає той чи інший символ. Просто зробіть знімок і натисніть Visual Look Up в додатку “Фотографії”, щоб отримати інформацію про символ.
  • Apple Watch – в Центрі керування з’явилася нова функція пінгування Apple Watch з iPhone на випадок, якщо ви загубили свій Apple Watch.
  • Вимкнення сповіщень у режимі фокусування – при налаштуванні режиму фокусування тепер можна вимкнути сповіщення завжди або тільки тоді, коли iPhone заблоковано.
  • Блокування програми Journal – якщо ви хочете захистити свої записи в журналі, ви можете увімкнути опцію “Блокування журналу” в додатку “Параметри”, щоб вимагати Face ID для відкриття програми “Журнал”.
  • Розклад ведення журналу – Маєте проблеми з тим, щоб не забути скористатися додатком “Журнал”? Увімкніть розклад ведення журналу в розділі “Журнал”, “Параметри”, щоб отримати нагадування про додавання запису в журнал у певний день і час.
  • Налаштувати швидкість тактильного дотику – У розділі Доступність > Дотик > Вібродотик ви можете налаштувати час, який потрібен для активації вмісту за допомогою довгого натискання. Доступні такі варіанти: швидкий, за замовчуванням і повільний, причому швидке налаштування наближає тактильний дотик до вже вилученої функції 3D Touch.
  • Жест “Потрясти, щоб скасувати” – якщо ви перемістили програму або віджет на головному екрані, а потім передумали, ви можете скористатися жестом “Потрясти, щоб скасувати”, щоб повернути програми та віджети туди, де вони були до того, як ви змінили їхнє положення.
Зараз читають  Названо найменш надійний браузер: улюблений серед шахраїв

Знаєте про приховану функцію iOS 17, про яку ми тут не згадали? Повідомте нас у коментарях нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.