Honor показав перший тизер Magic 6 Porsche Design

Час читання: < 1 хв.

Минулого тижня Honor та Porsche Design оголосили про початок нового партнерства. Першим продуктом спільної роботи обох компаній стане смартфон Magic6 Porsche Design, який очікується в січні 2024 року.

Реклама

Сьогодні бренд опублікував перший тизер на Weibo, який також з’явився в особистих профілях кількох керівників, включаючи CMO Гаррісона Цзяна.

Саме зображення не розкриває багато інформації про фактичний телефон, окрім того, що це буде великий телефон із загнутими краями екрану. На задньому плані зображений останній Porsche 911, щоб нагадати всім, що Porsche Design пов’язаний з маркою спортивних автомобілів, якщо хтось випадково забув.

Зараз читають  iPhone з iOS 18 сповіщатимуть про використання повільної зарядки

Очікується, що телефон стане одним з трьох пристроїв Magic6, поряд з ванільним Magic6 і Magic6 Pro. Ми знаємо, що Honor принесе в серію чіпсет Snapdragon 8 Gen 3, а також очікуємо на нові камери.

Тизери вже з’являються, а це означає, що більше інформації має з’явитися протягом наступних тижнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.