Нова модель Sony Xperia Pro може отримати фокусне кільце для камери

Час читання: < 1 хв.

Наступний смартфон Sony лінійки Xperia Pro, якщо вона збереже цю назву, може отримати унікальний елемент управління камерою.

Реклама

Мова про фокусне кільце, яке дасть змогу керувати наближенням і діафрагмою. Тобто елемент буде схожий за своєю суттю з аналогічним у повноцінних цифрових камер. При цьому, щоб таким кільцем було зручно керувати на смартфоні, воно повинно бути в достатній мірі великим і товстим, а поруч з цим кільцем не повинно бути інших камер, оскільки під час маніпуляцій з новим елементом сусідні камери постійно будуть забруднюватися.

Зараз читають  Android: корисні функції, які будуть у нагоді кожному користувачеві

Не виключено, що кільце також можна буде використовувати для управління різними функціями при підключенні до смартфону якихось аксесуарів, адже лінійка Pro у Sony позиціонується, саме як професійна.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.