У Samsung Galaxy S24 Ultra не буде 10x телеоб’єктива: інсайдер стверджує, що це не проблема

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У недавньому одкровенні відомий інсайдер Ice Universe розкрив інформацію про камеру довгоочікуваного Galaxy S24 Ultra. Всупереч попереднім чуткам, відсутність телеоб’єктива з 10-кратним оптичним зумом не стане катастрофою для якості фотографій.

Реклама

Ice Universe, відомий своїми точними витоками, запевняє шанувальників, що зразки з 10-кратним зумом, які він бачив, перевершують за якістю фотографій S23 Ultra (так, навіть незважаючи на відсутність спеціального об’єктива).

Galaxy S24 Ultra, згідно з останніми витоками, отримає ще й екран із вищою яскравістю, ніж у конкурентів, включно з iPhone 15 Pro Max. Очікується, що пікова яскравість дисплея досягне 2600 ніт, що перевищує показник iPhone 15 Pro Max, який становить 2000 ніт.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: