Samsung Galaxy A55 здивує неймовірно потужним чипом. Він наздогнав Galaxy S22

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Samsung готується до низки масштабних анонсів на початку 2024 року. Як ми знаємо, бренд запланував релізи серій Galaxy S24, а також Galaxy A35 і Galaxy A55 на перший квартал. Якщо про флагмани ми знаємо абсолютно все, то середньобюджетним пристроям ще є, чим здивувати.

Реклама

Очікується, що і Galaxy A35, і Galaxy A55 працюватимуть на новому чипсеті Exynos 1480. Днями він з’явився в базі даних Geekbench, що дає нам уявлення про його продуктивність.


Процесор Exynos 1480 набрав 1180 балів в одноядерному і 3536 балів у багатоядерному тесті продуктивності. Він перевершує показники чипа Exynos 1280, використовуваного в Galaxy A54, а також майже наздоганяє в багатозадачності Galaxy S22 з чипом Exynos 2200.

Крім того, стало відомо, що чіпсет оснащений графічним процесором Xclipse 530 на базі RDNA2, який забезпечить дуже високий рівень продуктивності і трасування променів в іграх.

Очікується, що Samsung представить Galaxy A55 ближче до березня 2024 року.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: