В iPhone 17 Pro очікується чип Wi-Fi, створений Apple

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Аналітик Джефф Пу вважає, що у 2025 році “купертинівці” знизять кількість складових від сторонніх виробників власними розробками. Про це повідомляє Macrumors.

Реклама

За словами співробітника Haitong International Securities Джеффа Пу, пов’язаного з ланцюжком поставок компонентів, уперше модуль бездротового зв’язку за технологією Apple з’явиться тільки в лінійці iPhone 17 Pro. А вже через рік компонент вмонтують в усі версії iPhone 18. Аналітик не надав додаткової інформації про можливості чипа.

Таким чином Apple планомірно намагається знизити залежність від сторонніх виробників. Зокрема це стосується каліфорнійського виробника напівпровідників Broadcom, яка зараз поставляє комбіновані чіпи (Wi-Fi і Bluetooth) для створення iPhone.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: