Samsung Galaxy S24 перевершить iPhone 15 Pro за графічною потужністю

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Авторитетний інсайдер Revegnus поділився новими подробицями про майбутній флагманський процесор Exynos 2400 від Samsung. За його словами, цей чип щонайменше в одній важливій категорії зможе перевершити A17 Pro, встановлений у смартфоні iPhone 15 Pro.

Реклама

У звіті йдеться про те, що Exynos 2400 буде виготовлено із застосуванням вдосконаленого 4-нанометрового техпроцесу. Для порівняння, чип Apple виконаний за 3-нм нормами. Інсайдер вказує на зменшену товщину чипа від Samsung і поліпшене відведення тепла.

Очікується, що до складу Exynos 2400 увійде графічний процесор, розроблений у співпраці з компанією AMD. За словами Revegnus, у плані графічної продуктивності він перевершуватиме Apple A17 Pro. Щоправда, жодних конкретних результатів тестів або іншої інформації, що підтверджує ці заяви, інсайдер поки не надав.

За попередніми даними, у серії Galaxy S24 компанія Samsung знову повернеться до стратегії використання двох різних процесорів: Qualcomm Snapdragon буде доступний у США та Азії, а Exynos – в інших регіонах.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: