Samsung випустить флагманський Galaxy S Ultra у компактному корпусі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Samsung готується порадувати своїх шанувальників, представивши флагманський смартфон Galaxy S Ultra в невеликому корпусі.

Реклама

Згідно з чутками з Південної Кореї, Samsung розглядає ідею створення більш компактного пристрою з просунутими технічними характеристиками, щоб позмагатися з моделями iPhone Pro від Apple.

Передбачається, що цей міні-варіант Galaxy S Ultra може стати частиною лінійки Galaxy FE, поєднуючи в собі передові технології та невеликі розміри.

Однак, існує деяка плутанина в тому, чи буде він дійсно належати до категорії FE, що зазвичай має на увазі менш просунуті характеристики в порівнянні з Galaxy S Ultra.

Разом з цими новинами з’явилися і чутки про те, що Samsung планує змінити дизайн всіх своїх смартфонів після запуску Galaxy S25. Таким чином, починаючи з Galaxy S26, ми можемо очікувати кардинально нового дизайну для пристроїв Samsung.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: