Як збільшити час роботи будь-якого iPhone: мало хто знає про це налаштування

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

На смартфонах Apple можна увімкнути нескінченний режим енергозбереження. Із ним iPhone зможе більше доби жити без підзарядки.

Реклама

Ми звикли, що режим енергозбереження дозволяє продовжити автономність смартфонів на кілька годин. Але проблема в тому, що як тільки заряд акумулятора доходить до 80%, ця опція – якщо була включена до цього – автоматично вимикається.

Не всі знають, але на iPhone можна зробити так, щоб девайс завжди залишався в режимі енергозбереження. Приховану функцію iOS можна активувати на будь-якому телефоні бренду. Розповідаємо, де її знайти та як налаштувати.

Як збільшити час роботи iPhone

Спочатку потрібно відкрити програму “Команди” або завантажити її з магазину App Store, якщо раптом програми немає на вашому айфоні.

  1. Натискаємо “Створити автоматизацію”.
  2. У запропонованому списку вибираємо “Режим економії заряду”.
  3. На наступному екрані ставимо галочку під пунктом “Вимкнено”, тиснемо “Далі”.
  4. Тепер потрібно добавити Дію, у пошуку на нижній панелі вводимо “задати режим економії заряду”, вибираємо пункт “Увімкнути/вимкнути режим енергозбереження”, тиснемо “далі”.
  5. Вимикаємо перемикач біля “Питати до запуску”.
Тепер ваш телефон буде набагато довше тримати батарейку. Вперше включити нормальне енергозбереження необхідно вручну, щоб система почала працювати. Після цього режим вже не вимикатиметься.

Мінус енергозбереження в тому, що в цьому режимі перестають працювати багато фонових процесів, повідомлення можуть приходити з інтервалом, а частота оновлення екрана “хилиться” в 60 Гц. Втім, більшість користувачів навряд чи помітить ці відмінності, проте точно помітить, що телефон почав довше тримати батарейку.

Більше того, це налаштування можна вимкнути будь-якої миті. Для цього просто зайдіть в “Команда”, знайдіть цю автоматизацію і деактивуйте її. У такому разі її доведеться включати щоразу самостійно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: