Apple запідозрили в остаточній відмові від Touch ID в iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple навряд чи оснащуватиме сканером відбитків пальців якийсь із майбутніх iPhone, повідомляють китайські джерела .

Реклама

Запас цих компонентів розрахований виключно на оснащення iPhone SE третього покоління, представленого в 2022 році і став останнім на даний момент смартфоном компанії з Touch ID. Надалі Apple нібито не має наміру відновлювати закупівлю сканерів відбитків.

Очікується, що натомість Apple оснастить iPhone SE четвертого покоління, анонс якого відбудеться найближчими роками, набором датчиків для сканування осіб – Face ID. У старших моделях iPhone, оснащених Face ID, сканери не використовуються вже багато років – з iPhone X зразка 2017 року.

Чутки про повернення Touch ID до iPhone ходять уже кілька років. Передбачалося, що ця опція повернеться в смартфони Apple і співіснуватиме в них із Face ID.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: