Офіційно: Samsung Galaxy A8 і Galaxy A8 + скоро оновлять до Android 8.0 Oreo

Час читання: 2 хв.

У січні нинішнього року в Україні і багатьох інших регіонах світу розпочався офіційний продаж смартфонів Samsung Galaxy A8 і Galaxy A8 +, які оснащені повнорозмірним Super AMOLED-дисплеєм, скляним корпусом і рядом інших цікавих особливостей. Прямо «з коробки» на них встановлена ​​операційна система Android 7.1 Nougat, проте вже зовсім скоро все їх власники отримають доступ до новітнього програмного забезпечення – Android 8.0 Oreo.

Реклама

Профільний ресурс SamMobile з посиланням на офіційних представників Samsung пише, що вже скоро смартфони Galaxy A8 і Galaxy A8 + будуть оновлені до операційної системи Android 8.0 Oreo. Одна з прошивок носить назву A530FXXU2BRDx, а її реліз повинен відбутися в травні-червні нинішнього року. У числі перших доступ до новітньої ОС отримають жителі Європи, Росії та країн Близького Сходу, тоді як потім апдейт стане доступний проживаючим і в інших регіонах світу людям.

Не можна не помітити, що від свого офіційного представника Samsung ніколи не повідомляє про терміни випуску оновлень для тих чи інших моделей смартфонів. Вона завжди чинить інакше, розкриваючи подібні дані надійними профільними ресурсами, одним з яких і є SamMobile, тому інформації про оновлення Galaxy A8 і Galaxy A8 + до новітньої операційної системи в особі Android 8.0 Oreo можна сміливо вірити на всі 100%.

Зараз читають  Samsung Galaxy Watch FE отримає майже всі функції Galaxy Watch 6 за нижчою ціною

Нова ОС принесе разом з собою все ті функції і нововведення, які в Android 8.0 Oreo додала сама компанія Google. На додаток до цього, виробник укомплектує фірмову продукцію графічною оболонкою Samsung Experience UI 9.0, яку зараз можна зустріти тільки на декількох фірмових телефонах, в тому числі на моделях Galaxy S9 / S9 +, Galaxy Note 8 і ряді інших. Відомо, що прошивка для Galaxy A8 і Galaxy A8 + важитиме близько 1,5 ГБ, тому завантажити її через мобільний інтернет виявиться досить накладно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.