Samsung почала оновлювати Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge до Android 8.0 Oreo

Час читання: 2 хв.

Днями в мережі з’явилася офіційна інформація від південнокорейської корпорації, згідно з якою компанія Samsung випустить оновлення для смартфонів Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge, тобто флагманів 2016 року, в травні. Як виявилося, розробники вирішили довго не тягнути з цим, тому вони випустили для них нову прошивку, засновану на Android 8.0 Oreo, сьогодні, тобто прямо 1 травня. Про доступність оновлення почали повідомляти жителі Великобританії.

Реклама

Компанія Samsung почала оновлювати смартфони Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge до операційної системи Android 8.0 Oreo, завдяки чому вже зовсім скоро жителі Європи, України, Індії та багатьох інших регіонів світу зможуть встановити на свої мобільні пристрої новітнє програмне забезпечення. Прошивки мають номера G930FXXU2ERD5 і G935FXXU2ERD5 відповідно, а їх вага знаходиться на рівні 1,3 ГБ, тому для установки слід підключатися до швидкісної мережі Wi-Fi.

Дані прошивки, засновані на Android 8.0 Oreo, доповнені графічною оболонкою Samsung Experience UI 9.0, яка робить їх дуже схожими на Galaxy S9 і Galaxy S9 +, тому що в цих новітніх телефонах топового рівня використовується передове ПЗ, встановлене на них прямо «з коробки». Через особливості поширення системи оновлень Android, новітня прошивка повинна стати доступна всім користувачам протягом найближчого тижня, а найдосвідченіші можуть встановити її вручну, використавши комп’ютер.

Зараз читають  Названо найменш надійний браузер: улюблений серед шахраїв

Крім всіх тих функцій і можливостей, які в Android 8.0 Oreo додала Google при її створенні, до послуг користувачів безліч доопрацювань від південнокорейської корпорації. Велика їх частина направлення на зміну зовнішнього вигляду, впровадження власних сервісів і додатків, а також на виправлення багів і підвищення швидкості роботи за рахунок оптимізації ПЗ. Крім того, нова прошивка для Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge обіцяє продовжити час автономної роботи, але трохи – всього на 5-10%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.