Прихована функція iOS 17 зробить ваш iPhone зручнішим

UPG

Власники iPhone новіше моделі iPhone XS, можуть оновитися до iOS 17.

Серед нових функцій ви знайдете інтерактивні віджети, режим StandBy та NameDrop. Однак є ще одна не так відома опція в iOS 17, яка зробить ваш iPhone більш продуктивним.

Йдеться про Відгук торкання (Haptic Touch), функцію, що забезпечує вібрацію під час тривалого натискання на значки додатків: зображення, чати, електронні листи тощо. Haptic Touch вперше з’явився на iPhone XR, але в iOS 17 ця функція має тонке налаштування, що дає змогу зручно налаштувати її для користувача та підвищити продуктивність пристрою під час використання.

Щоб налаштувати вібрацію відгуку в iOS 17, просто відкрийте розділ “Спеціальні можливості” в налаштуваннях, виберіть “Вібрація під час торкання”, і задайте зручне значення (після перезавантаження iOS 17 налаштування автоматично буде виставлено на значення “Default”). Apple також додала зручну функцію тестування, щоб ви відразу ж відчули різницю в часі відгуку.

У попередній версії iOS 16 для цієї функції були доступні варіанти “Швидко” і “Повільно”, де перший відповідає поточному значенню “Default” в iOS 17. Простими словами, iOS 17 пропонує абсолютно новий рівень швидкості відгуку.

Імовірно, Apple удосконалила таку функцію, щоб спростити навігацію по iPhone для більшості користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я