Apple випустила оновлення для iOS, iPadOS, watchOS і macOS Ventura з виправленням уразливості

UPG

Apple випустила iOS 16.6.1, iPadOS 16.6.1 і watchOS 9.6.2 – невеликі оновлення для операційних систем iOS, iPadOS і watchOS, що вийшли у вересні минулого року.

iOS і iPadOS
Реліз iOS 16.6.1 відбувся більш ніж за місяць після виходу iOS 16.6 – оновлення, в якому були виправлені інші помилки.

iOS 16.6.1 і iPadOS 16.6.1 можна завантажити на відповідні моделі iPhone і iPad “по повітрю”, перейшовши в меню “Налаштування” -> “Основні” -> “Оновлення ПЗ”. Поширення оновлень серед усіх користувачів може зайняти деякий час через велику кількість користувачів.

watchOS
watchOS 9.6.2 можна безкоштовно завантажити через застосунок Apple Watch на iPhone, відкривши його та перейшовши в розділ “Основине” -> “Оновлення ПЗ”. Для встановлення нового ПЗ необхідно, щоб заряд батареї Apple Watch становив щонайменше 50%, смарт-годинник має бути під’єднаний до зарядного пристрою і перебувати в зоні дії iPhone.

macOS Ventura
Крім того, компанія Apple випустила macOS Ventura 13.5.2 – оновлення з виправленням помилок для операційної системи macOS Ventura, випущеної в жовтні минулого року. Поява macOS Ventura 13.5.2 відбулася майже через місяць після випуску версії 13.5.1.

Оновлення macOS Ventura 13.5.2 можна безплатно завантажити на всі відповідні комп’ютери Mac, скориставшись розділом “Оновлення ПЗ” в “Системних налаштуваннях”.

Важливі оновлення
Випущені сьогодні оновлення містять виправлення вразливостей безпеки, які, за словами Apple, могли активно експлуатуватися.

Як повідомляється на сторінці підтримки безпеки Apple, в iOS, iPadOS і macOS обробка спеціально створеного зображення могла призвести до виконання довільного коду, що давало змогу хакеру отримати доступ до операційної системи за допомогою простої картинки. Apple виправила процес ImageIO, вирішивши проблему переповнення буфера і поліпшивши роботу з пам’яттю.

В iOS, iPadOS і watchOS вкладення в додатку Wallet також може призвести до виконання довільного коду. Apple вирішила проблему поліпшивши логіку роботи системи.

Оскільки ці оновлення містять важливі виправлення безпеки, кожному користувачеві слід якомога швидше встановити iOS 16.6.1, iPadOS 16.6.1, macOS 13.5.2 і watchOS 9.6.2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я