iPhone 15 Pro Max сильно затримається. Скільки доведеться чекати

UPG

За даними аналітика “Мінг-Чі Куо” , компанія Apple зіштовхнулася з проблемами при виробництві своїх нових смартфонів, презентація яких намічена на 12 вересня. Через перебої в поставці компонентів найтоповіша і найдорожча модель iPhone 15 Pro Max з’явиться в наявності в магазинах набагато пізніше за інші.

Куо каже, що проблеми викликані використанням в iPhone 15 Pro Max рамки з титану замість алюмінію та сталі. Це більш примхливий матеріал, тому постачальник не справляється з виробництвом достатньої кількості рамок, які б відповідали встановленому стандарту якості. Більше того, спочатку інженери Apple планували позбавити нові смартфони всіх фізичних кнопок (у тому числі, перемикача безшумного режиму), замінивши їх твердотільними, але надалі вони відмовилися від цієї ідеї через виробничі складнощі.

iPhone 15 Pro Max може з’явитися у продажу на 3-4 тижні пізніше простіших моделей. За чутками, Apple і рителевлери почнуть приймати замовлення на ці пристрої з 15 вересня, а доставка покупцям займе від декількох днів до декількох тижнів. Компанія Apple перестала постачати в Росію свою продукцію навесні 2022 року, її пристрої ввозяться з різних країн неофіційними каналами, у тому числі методом паралельного імпорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я