Сьогодні тема статті – протистояння Honor vs Huawei. Порівняємо смартфони за кількома критеріями.
Обидві компанії, Huawei і Honor, пропонують широкий вибір смартфонів, розділених на кілька лінійок. Ось деякі з них:
HUAWEI:
1. Серія “P” – включає середнього рівня смартфони та флагмани компанії.
2. Серія “Mate” – відрізняється великими безрамковими екранами високої якості та оригінальним дизайном.
3. Серія “nova” – це смартфони середнього класу з непоганими камерами, продуктивним залізом, хорошою автономністю і стильним дизайном.
4. Серія “Y” – включає доступні моделі початкового рівня.
5. Серія “Enjoy” – розрахована на китайський ринок і пропонує моделі початкового та середнього рівня.
HONOR:
1. Флагманська серія – включає преміальні моделі з топовими характеристиками, такі як Honor 50 і Honor 70.
2. Серія “Magic” – флагманська лінійка з топовими параметрами, включно з найкращими чипсетами, камерами та дизайном.
3. Серія “X” – представляє середньобюджетні моделі з цікавими рішеннями, такими як камера-перископ.
4. Серія “A” – включає середньобюджетні смартфони з привабливим дизайном і непоганою продуктивністю.
5. Серія “C” – пропонує недорогі смартфони з упором на камери і процесор.
6. Серія “S” – бюджетні смартфони з хорошим співвідношенням ціни та якості.
7. Серія “Lite” – включає полегшені версії флагманських моделей.
8. Серія “Play” – призначена для ігрових смартфонів середнього класу.
Обидва бренди, Huawei і Honor, пропонують різноманітність моделей смартфонів різних цінових категорій, але Honor вирізняється більшою кількістю лінійок порівняно з Huawei, а також має окрему ігрову серію.
Хуавей або Хонор – що краще? Розбираємося.
Huawei
У випадку з Huawei і Honor, особливості їхнього дизайну ускладнюються тим, що вони довгий час створювалися однією компанією. У результаті у них багато спільного. Це особливо помітно на прикладі Honor 50 і Huawei nova 9, які виглядають практично однаково.
Обидві компанії використовують пластик для бюджетних моделей і дорожчі матеріали (скло, метал, кераміку) для середнього рівня і преміальних пристроїв. У цьому випадку неможливо виділити явного лідера.
Що стосується зовнішнього вигляду, то в обох компаній немає конкретного дизайну в кожній лінійці. Можна виділити тільки деякі особливості кожної серії.
У Huawei флагманські моделі останніх років вирізняються корпусами із загартованого скла, OLED-екранами із заокругленими краями і вузькими рамками, великими круглими блоками тильної камери, які виступають над задньою панеллю, а також модними колірними рішеннями з яскравими акцентами.
Серія nova охоплює пристрої майже преміального рівня та більш доступні моделі. Перші вирізняються великими екранами з вигнутими краями, скляними корпусами і яскравими кольорами. У других більш звичайний дизайн, але з цікаво оформленими блоками на задній камері, майже безрамковими дисплеями і різноманітними колірними варіантами, включно з класичними чорним і синім, а також градієнтними і пастельними відтінками.
Моделі початкового рівня не виділяються нічим особливим у дизайні. Вони зазвичай мають пластиковий корпус, широкі рамки навколо дисплея, сканер відбитків пальців на задній панелі. Іноді скромний зовнішній вигляд компенсується яскравими кольорами, але це рідко.
HONOR
Флагманські смартфони цього бренду дуже нагадують топові моделі від Huawei – вони мають величезні екрани майже планшетного розміру з вигнутими краями, корпуси зі скла, великі круглі модулі камер. Моделі середнього рівня характеризуються тонкими корпусами зі скла або якісного пластику. У них можуть бути екрани з вигнутими краями або плоскими, а модулі камер можуть бути як круглими (як у преміум-пристроїв), так і квадратними, виступаючими над задньою панеллю. У цій ціновій категорії є більше яскравих кольорів, але також багато моделей і в більш спокійних колірних рішеннях.
Серія X виділяється великими безрамковими екранами, тонкими корпусами із пластику, задньою панеллю, що імітує скло, елегантною колірною гамою і легкою вагою.
Середньобюджетні моделі та смартфони початкового рівня від Honor не сильно відрізняються від бюджетних моделей Huawei. Їхній дизайн нічим не примітний, їхній зовнішній вигляд часто урізноманітнює тільки оформлення задньої панелі: одна її частина може бути глянсовою, а інша – матовою, як, наприклад, у Honor 8A або Honor 8S Prime. Задня панель також може бути градієнтною або прикрашеною ледь помітним візерунком. Здебільшого використовується пластик, який часто імітує скло. Кольори яскраві, часто градієнтні.
Висновок: на жаль, останнім часом Huawei не представила дійсно яскравих і цікавих моделей за дизайном. Виняток становить лише дорогий складаний смартфон Huawei P50 Pocket, який має задню панель з рифленого скла, дуже вузький екран і додатковий круглий дисплей. Також варто відзначити Huawei Mate Xs 2 з екраном, що складається назовні.
Що стосується бренду Honor, після відділення від Huawei вони не представили нічого цікавого в плані дизайну. Практично всі їхні смартфони зовні настільки схожі, що розрізнити їх можна тільки за логотипом.
Дисплей є одним з найважливіших критеріїв вибору смартфона. У своїх пристроях Huawei і Honor використовують два типи матриць: AMOLED (OLED/Super AMOLED) та IPS (LTPS). Як і з дизайном, важко сказати, який тип матриці кращий, оскільки це питання суб’єктивне. Для когось кращими є яскраві AMOLED-екрани з насиченим чорним кольором, а хтось віддає перевагу більш “спокійним” моделям з IPS-матрицею і природним кольоропередаванням.
Huawei
Huawei використовує дорожчі AMOLED-матриці у своїх топових моделях, а також у деяких смартфонах середнього рівня із серій “P”, “Mate” і “nova”. Слід зазначити, що в серії “Mate” застосовуються виключно AMOLED і OLED-дисплеї. Більш доступні пристрої та моделі бюджетного сегмента оснащені IPS-матрицями.
Honor
У Honor OLED-матриці використовуються в преміальних смартфонах, а також іноді в моделях середнього рівня. Усі інші пристрої оснащені IPS-екранами.
Висновок: якість дисплеїв у обох брендів нарівні. Вони використовують AMOLED-матриці в дорогих моделях і IPS-екрани в більш доступних смартфонах. Таким чином, наше Хуавей-Хонор порівняння не має явного переможця.
iFixit почала продавати комплектуючі до ремонту Google Pixel 9 Pro Fold. Тут-то і з'ясувалося, що…
Європейська комісія спільно з Мережею співробітництва із захисту прав споживачів (CPC) оголосила сьогодні про те,…
Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…