Foxconn прогнозує зниження попиту на iPhone

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Hon Hai, материнська структура Foxconn, прогнозує загальне зниження продажів iPhone та інших смартфонів у 2023 році.

Незважаючи на падіння прибутку в останньому кварталі, Foxconn очікувала більш сприятливу другу половину року, але тепер Hon Hai Precision Industry Co повідомляє про зниження операційного прибутку і прогнозує загальне падіння продажів наступного року.

І це незважаючи на те, що компанія Apple готується до запуску лінійки iPhone 15 у вересні, що зазвичай робить останній квартал року найприбутковішим.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За даними Bloomberg, компанія Hon Hai повідомила про зниження операційного прибутку за червень 2023 року на 30%, що склало $968 млн. Загалом чистий прибуток Hon Hai склав $1 млрд.

Одночасно з оголошенням останніх фінансових показників голова ради директорів Hon Hai Янг Лю підтвердив намір компанії збільшити свої інвестиції в Індію. Компанія Hon Hai вже має понад 30 заводів у цій країні. Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що Hon Hai має намір інвестувати в Індію понад $1,2 млрд.

У тому числі близько $500 млн. буде витрачено компанією Foxcon на будівництво двох нових заводів у регіоні Карнатака.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.