Snapdragon 7 Gen1 – уже не новий, але все ще актуальний процесор від Qualcomm. Він був одним із перших, випущених за 4-нанометровою літографією, і хоча формально платформа належить до середнього сегменту, для багатьох 7 Gen1 легко замінить потужніші флагманські рішення. Чип досить потужний (~600 тис. балів в AnTuTU), енергоефективний і холодний під навантаженням.
Поговоримо про найкращі смартфони з процесором Snapdragon 7 Gen 1. На жаль, незважаючи на всі переваги, пристроїв на ньому вийшло дуже мало.
Ціна: від 350$
Xiaomi 13 Lite – стильний девайс у скляному корпусі із заокругленим 6.55-дюймовим екраном. Тут використовується максимально наворочена за мірками класу матриця: AMOLED, 120 Гц, передача кольору 68 мільярдів відтінків, підтримка Dolby Vision і HDR10+, яка за якістю майже не поступається флагманському Xiaomi 13. Апарат позиціонується як селфі-фон, і оснащений крутою фронталкою на 32+8 мегапікселів із сенсором глибини, вбудованим світлодіодним спалахом і можливістю писати 4К відео.
З інших фішок – основна камера 50+8+2 МП, батарея на 4500 мАг із зарядкою 67 Вт, захист від вологи IP67, ІЧ-порт і NFC модуль. Зараз це найдешевший смартфон на Snapdragon 7 Gen1, який може розчарувати хіба що відсутністю стереозвуку.
Ціна: від 400$
Свіжий субфлагман від призабутої компанії Honor, яка намагається повернути собі колишню славу. Після відділення від Huawei її пристрої отримують стандартний Android з Google-сервісами, тож ними можна користуватися без “танців з бубном”. А з точки зору дизайну і характеристик тут все дуже непогано.
Honor 90 оснащений 6.7-дюймовим екраном з 1.5К роздільною здатністю, частотою 120 Гц і дуже тонкими рамками. Дисплей закруглений з усіх чотирьох боків, завдяки чому апарат має дорогий вигляд. Це найпотужніший смартфон на Snapdragon 7 Gen1, оскільки тут використовується спеціальна версія чипа Accelerated Edition (частота збільшена з 2.4 до 2.52 ГГц), яка набирає в AnTuTu на ~100 тис. балів більше стандартної. Також є 200 МП основна камера і 50 МП фронталка, акумулятор ємністю 5000 мАг з 66-ватною зарядкою і відразу 8/256 ГБ пам’яті в базі. З мінусів – відсутність стереодинаміків і повністю пластиковий корпус.
Ціна: від 800$
Представлений на початку літа Motorola Razr 40 – єдиний складаний телефон на процесорі Snapdragon 7 Gen1. Це розкладачка з гнучким екраном, яка складається навпіл. Усередині в неї 6.9-дюймова AMOLED матриця з частотою оновлення 144 Гц, зовні – маленький дисплей на 1.4-дюйми, на який виводяться годинник, сповіщення, кнопки керування плеєром або картинка з камери, що дає змогу робити круті селфі на основні об’єктиви.
Що з іншими характеристиками? Є батарея на 4200 мАг з підтримкою 30-ватної дротової і 5-ватної бездротової зарядки, подвійна зовнішня камера на 64+13 МП, стереодинаміки, NFC модуль, 8/128 ГБ пам’яті в базі, і захист від бризок. Виглядає Razr 40 дуже стильно, в нього дійсно можна закохатися з першого погляду. Але за ті ж гроші можна взяти Galaxy Flip 4, який буде куди більш розумною покупкою.
Ціна: від 360$
У дочірньої компанії холдингу BBK Electronics є дві версії Reno8 Pro: для глобального ринку на чипі Dimensity 8100, і китайська зі Snapdragon 7 Gen1. Останню можна купити тільки на AliExpess, і чи варто так морочитися – велике питання. Загалом, апарат нічим не виділяється на тлі вже розглянутих конкурентів. Він отримав OLED-дисплей 120 Гц, 8/128 ГБ пам’яті, АКБ на 4500 мАг із зарядкою 80 Вт, стереозвук і камеру на 50+8+2 МП, в якій немає оптичної стабілізації (у всіх інших смартфонів OIS присутня).
Єдина унікальна фішка Reno8 Pro – управління жестами. Смартфон розпізнає рухи рук перед екраном за допомогою фронтальної камери, що дає змогу прокручувати сторінку в браузері або, наприклад, перемотувати відео. Функція цікава, але як часто ви будете цим користуватися?
Ціна: від 640$
Раз вже ми згадали про рідкісні смартфони на процесорі Snapdragon 7 Gen1, то є ще один незвичайний апарат. U23 Pro – це перша цікава новинка від HTC за багато років, яка за співвідношенням ціна/якість може конкурувати з Xiaomi та іншими китайськими брендами. За стандартні для субфлагмана 550$ девайс пропонує повноцінний захист корпусу IP67, бездротову зарядку 15 Вт, камеру з оптостабом, слот для карток microSD і 3.5 мм роз’єм для навушників, які важко знайти за межами бюджетного сегмента.
Решта спеків теж на рівні: при ньому 6.7-дюймовий OLED-екран з частотою 120 Гц, 8/256 Гбайт пам’яті, потрійна камера на 108+8+5 МП, акумулятор ємністю 4600 мАг з 30-ватною зарядкою через дріт, та NFC модуль. Тільки ось замовляти телефон доведеться зі США або Європи, в Україні він не продається.
Найбільш слабкі паролі, які використовувалися у 2024 році, склали фахівці компанії NordPass: Пароль 123456; Пароль…
Служба Google Play Protect отримала оновлення у низки користувачів, додавши функцію виявлення загроз у реальному…
YouTube активно тестує новий формат перегляду довгих відео, який нагадує популярний сервіс Shorts. Після прокрутки…
Counter-Strike 2 продовжує радувати фанатів оновленими версіями культових карт. Нещодавно в гру повернулася улюблена всіма…
Apple планує розширити свою присутність в індустрії розумного будинку шляхом розробки нової камери з програмним…
Компанія Nothing представила лімітовану версію смартфона Phone (2a) Plus Community Edition наприкінці жовтня. Що ще…