Смартфон Nokia 3 почав оновлюватися до Android 8.0 Oreo

Час читання: < 1 хв.

Головний менеджер по продуктах HMD Global Юхо Сарвікас анонсував запуск глобального оновлення Android 8.0 Oreo для бюджетного смартфона Nokia 3.

Реклама

Nokia 3 отримав підтримку автозаповнення паролів, режим «картинка в картинці» і інші функції Oreo. Це й не дивно – всі смартфони фінського бренду працюють на «чистому» Android. Розробники обіцяють приріст в продуктивності і часу автономної роботи апарату, крім того, оновився додаток камери.

Зараз читають  Розкрита ємність акумулятора Samsung Galaxy S25

Бета-тестування апдейта почалося ще в кінці лютого . Фінальна версія буде поширюватися поступово, охоплюючи все більше регіонів. Якщо нова прошивка ще не прийшла на Nokia 3, потрібно просто трохи почекати.

З моделей 2017 року Oreo чекає тільки молодша Nokia 2, зате смартфон обіцяють перевести відразу на Android 8.1 з оптимізаціями пам’яті з «полегшеної» системи Go Edition.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОtwitter

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.