Смартфони

Автоматизація Android: як працює і для чого потрібна

Share
Час читання: 2 хв.

Більшість сучасних смартфонів оснащені великою кількістю функцій, які доводиться постійно активувати і деактивувати. Наприклад, увімкнення режиму “Без звуку”, коригування яскравості екрана тощо. На це йде багато часу і нервів. Майже ніхто не знає про те, що розробники ПЗ для мобільних пристроїв давно подумали про користувачів. Виявляється, автоматизація телефону існує не тільки на iOS, а й на Android. Вона дійсно полегшує життя власникам телефонів і дає змогу більше часу приділяти поточним справам.

Автоматизація андроїд легко налаштовується з додатком MacroDroid, який дублює функції швидких команд для “яблучної” техніки. Він доступний у більшості сторів, зокрема на Google Play. Софт працює за принципом створення інструменту (макросу) для виконання певної команди. Причому сама команда прив’язується до дії. Наприклад, запуск ліхтарика потрійним натисканням на екран. Тут натискання є дією, що запускає ліхтар – тобто виконує задану команду.

Програма дає змогу створювати власні команди, які одразу переміщуються в спеціальний розділ “Макроси”. Також користувач може використовувати попередньо встановлені шаблони – це команди, які розробники визнали найбільш затребуваними.

Процес створення макросів можна розділити на кілька етапів:

  • запускаємо додаток;
  • натискаємо на кнопку “Додати макрос”;
  • вказуємо подію;
  • призначаємо дію;
  • встановлюємо рамки завдання (за необхідності);
  • задаємо ім’я макроса;
  • зберігаємо зроблені зміни.

Розробники не обмежують кількість і функціонал макросів. Для наочності створимо один інструмент “Автоматична відповідь на вхідні дзвінки”. Подібна функція може сильно виручити в разі очікування важливих дзвінків, які не можна пропустити.

Щоб створити такий макрос, необхідно:

  • переходимо в розділ “Виклики” і вибираємо команду “Вхідний дзвінок”;
  • вибираємо область дії команди (на будь-які дзвінки або на конкретні номери);
  • відкриваємо розділ “Телефон”;
  • вибираємо команду “Відповісти на виклик”.

ВАЖЛИВО: Додатково дозволяється задавати час затримки відповіді. Ця фішка дасть змогу імітувати дії реальної людини.

Цей і будь-які інші макроси можна доповнювати: прописувати для них додаткові дії та завдання. Також можливо призначати зворотні дії. Наприклад, автоматично відхиляти вхідні з будь-яких або заданих номерів.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: Android
  • Останні записи

    Нові тарифи від “Київстар”: знайдено найвигідніший варіант

    «Київстар» презентував оновлену тарифну лінійку, запропонувавши нові варіанти для користувачів пакетів «Все разом» та абонентів…

    28.12.2024

    Битва за майбутнє ШІ: Ілона Маска підтримали у протистоянні з творцями ChatGPT

    Некомерційна організація Encode запросила дозвіл подати заяву на підтримку позову Ілона Маска про зупинення комерціалізації…

    28.12.2024

    Що нового у Samsung Galaxy Z Flip 7: розкрито характеристики

    Samsung Galaxy Z Flip7 стане першим складним пристроєм компанії, який отримає фірмовий чипсет Exynos. Про…

    28.12.2024

    Південна Корея створює суперника TSMC: що це означає для ринку чіпів

    Південнокорейська промисловість має намір створити Корейську компанію з виробництва напівпровідників (KSMC), аналогічну тайванській TSMC, для…

    28.12.2024

    “Запусти що-небудь”: нова функція YouTube для Android

    YouTube тестує нову функцію на Android: "плаваючу кнопку дії" (FAB) з написом "Відтворити що-небудь". Ця…

    28.12.2024

    В ЄС набрала чинності заборона на гаджети без USB-C

    З 28 грудня в ЄС набуває чинності директива 2022/2380, затверджена в ЄС у жовтні 2022…

    28.12.2024