Більшість сучасних смартфонів оснащені великою кількістю функцій, які доводиться постійно активувати і деактивувати. Наприклад, увімкнення режиму “Без звуку”, коригування яскравості екрана тощо. На це йде багато часу і нервів. Майже ніхто не знає про те, що розробники ПЗ для мобільних пристроїв давно подумали про користувачів. Виявляється, автоматизація телефону існує не тільки на iOS, а й на Android. Вона дійсно полегшує життя власникам телефонів і дає змогу більше часу приділяти поточним справам.
Автоматизація андроїд легко налаштовується з додатком MacroDroid, який дублює функції швидких команд для “яблучної” техніки. Він доступний у більшості сторів, зокрема на Google Play. Софт працює за принципом створення інструменту (макросу) для виконання певної команди. Причому сама команда прив’язується до дії. Наприклад, запуск ліхтарика потрійним натисканням на екран. Тут натискання є дією, що запускає ліхтар – тобто виконує задану команду.
Програма дає змогу створювати власні команди, які одразу переміщуються в спеціальний розділ “Макроси”. Також користувач може використовувати попередньо встановлені шаблони – це команди, які розробники визнали найбільш затребуваними.
Процес створення макросів можна розділити на кілька етапів:
- запускаємо додаток;
- натискаємо на кнопку “Додати макрос”;
- вказуємо подію;
- призначаємо дію;
- встановлюємо рамки завдання (за необхідності);
- задаємо ім’я макроса;
- зберігаємо зроблені зміни.
Розробники не обмежують кількість і функціонал макросів. Для наочності створимо один інструмент “Автоматична відповідь на вхідні дзвінки”. Подібна функція може сильно виручити в разі очікування важливих дзвінків, які не можна пропустити.
Щоб створити такий макрос, необхідно:
- переходимо в розділ “Виклики” і вибираємо команду “Вхідний дзвінок”;
- вибираємо область дії команди (на будь-які дзвінки або на конкретні номери);
- відкриваємо розділ “Телефон”;
- вибираємо команду “Відповісти на виклик”.
ВАЖЛИВО: Додатково дозволяється задавати час затримки відповіді. Ця фішка дасть змогу імітувати дії реальної людини.
Цей і будь-які інші макроси можна доповнювати: прописувати для них додаткові дії та завдання. Також можливо призначати зворотні дії. Наприклад, автоматично відхиляти вхідні з будь-яких або заданих номерів.