Зовсім нещодавно я виклав відео на YouTube про iPhone 14 Pro Max через півроку, де розповів, що сподобалося в телефоні, а що – ні. І наприкінці відео я зізнався, що йду з iPhone 14 Pro Max на iPhone 13 mini. Здавалося б, абсолютно незрозуміло, навіщо, але зараз розповім.
Раз на два роки я купую модель лінійки Max або Plus, плююся і йду на більш компактну модель. У мене був iPhone 7 Plus, Xs Max, 12 Pro Max і тепер дійшов до 14 Pro Max. І якщо з першими двома “велетнями” зі списку я доходив до виходу нової моделі, то, наприклад, з 12 Pro Max у мене одночасно в користуванні був 12 mini, а 14 Pro Max я продав навесні, поки він не сильно впав у ціні, плюс долар трохи виріс, що також зіграло мені на руку.
Один із невдалих кейсів у мене був наприкінці травня кілька років тому, я з другом подивився в барі фінал Ліги чемпіонів, і ми вирішили, що доїхати до дому буде краще на орендних велосипедах. Майже всю дорогу я керував велосипедом однією рукою, тому що другою утримував Xs Max у кишені від падіння. По суті влітку, потрібно постійно ходити з нагрудною сумкою, щоб телефон був у “безпеці”. У костюм Max-телефон теж не прибереш, тому що він приносить дискомфорт + випирає з піджака. Загалом, габарити – це, звісно, мінус.
В iPhone 14 Pro Max прекрасні камери. Фото на цей смартфон – це суцільне задоволення. А ось всі інші нововведення…
Always-On-Display я відключив через тиждень. Саме новий революційний always-on-display, який знижує частоту екрана до 1 Гц і прибирає яскравість на мінімум. Причина – акумулятор, що розряджається на очах. Якось на роботі я увімкнув стримінг музики (через LTE), залишив телефон екраном догори і за годину телефон розрядився на 6%. Після цього я остаточно переконався в тому, що треба відключити AOD. Через деякий час я ввімкнув традиційний AOD із годинником і сповіщеннями. Він уже й акумулятор менше споживає і не привертає стільки уваги, як інноваційний від Apple.
LiDAR. Крім поліпшення нічних фото практичного використання він так і не знайшов за кілька років. Та й нічними фото я балувався тільки в контексті тестування функції нічного режиму.
А16 Bionic. Як показали практика і час, А15 Bionic досі залишається ТОП-процесором для флагманського пристрою, необхідності в оновленні процесора не було. Хіба що тільки з точки зору маркетингу не можна було залишити старий процесор у новому телефоні.
120 Гц. Для мене 120 Гц не є необхідністю, різницю я бачу, але не бачу сенсу в цій частоті, тому що, окрім скролінгу і гортання меню, від цієї частоти сенсу немає. В іграх 120 Гц практично не використовується, в будь-яких інших додатках потреби в цій частоті немає. Так, плавно, так приємно, але не необхідність!
Через кілька місяців буде представлена лінійка 15-х iPhone і зараз дуже вдалий час, щоб продати iPhone поточного покоління, оскільки ціна ще не пробила дно.
Я обожнюю компактні пристрої і з мого боку було б неправильно не зняти контент по телефону, який мені дуже подобається. Але це суто моя особиста проблема та історія.
Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…
Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…
Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…