Motorola представила перший Android-смартфон із супутниковим месенджером

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У нових смартфонах, наприклад, iPhone 14 є підтримка супутникового зв’язку. Вона обмежена: можна лише відправляти SOS-сигнали до спецслужб за надзвичайних ситуацій. Культова Motorola пішла далі і випустила Defy 2 – перший смартфон на Android із вбудованим супутниковим месенджером.

Головна фішка

Логотип програми Bullitt Satellite Messenger – ексклюзив для смартфонів Motorola. Фото: android authority

Апарат поставляється із встановленим додатком Bullitt Satellite Messenger. Це аналог штатних “Повідомлень”, але з однією особливістю. Листи можуть надсилатися трьома різними способами:

Смартфон підключений до Wi-Fi або стільникової мережі – повідомлення відправляються безкоштовно по інтернету, як у Telegram або WhatsApp; підключиться до геостаціонарного супутника та відправить повідомлення по супутниковому зв’язку з будь-якої точки світу.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Функція надається за передплатою – перший рік безкоштовно. Потім 4,99 доларів на рік. До абонентської плати входить 30 повідомлень із супутникового зв’язку та необмежену кількість SOS-сигналів екстреним службам.

Характеристики Motorola Defy 2:

Так виглядає смартфон з усіх боків. Фото: android authority

Екран: 6,6-дюйма, FHD+, IPS, 120 Гц, Gorilla Glass Vitus; Чіп: MediaTek Dimensity 930; фронтальна 8 Мп; Захист: IP68 та IP69K; Пам’ять: не уточнюється; Система: Android 12 з підтримкою до Android 14.

Супутникові SMS – корисна опція для любителів подорожей. Фото: android authority

З іншого варто відзначити наявність сканера відбитків пальців в задній панелі, порт USB-C, слот для microSD і 3,5-мм роз’єм. Мінуси: пластиковий корпус, застарілий дизайн та монструозні рамки навколо екрану.

Доступність

Замовлення на Motorola Defy 2 вже відкрито в США та Канаді. Вартість – 599 доларів. В інших країнах смартфон продаватиметься під назвою CAT S75.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.