Нещодавно ми говорили, на які моменти варто звернути увагу при виборі iPhone у 2023 році. Одне з основних питань звучало так: смартфон Apple вам точно потрібен? Вибір гаджета багато в чому залежить від вашого оточення, так що апаратів на Android навколо виявиться явно не меншим. Сьогодні обговоримо, що треба мати на увазі при покупці телефону на цій ОС.
Але зазначимо: на відміну від екосистеми Apple, в якій гаджети сторонніх компаній (не беремо до уваги «розумний дім») вписуються насилу, у світі Android ситуація, при якій смарт-годинник Xiaomi в принципі не зможе працювати в парі з телефоном Honor, навряд чи можлива. Просто інтеграція між девайсами однієї компанії, як правило, сильніша.
Від смартфонів ціною до $150 за курсом чекати чогось видатного, ймовірно, не варто — такі гаджети зазвичай купують як «носій» для додаткової SIM-карти (або як девайс для дитини та/або батьків, які не мали справи з подібною технікою, як перший пристрій).
У категорії смартфонів ціною близько $280—300 за курсом починає розгортатись основна боротьба за увагу покупців, які шукають «народні» моделі для постійного використання. Коротко: такий смартфон, нехай і з деякими застереженнями, відповідає більшості сучасних вимог — від продуктивності до камери, здатної зробити пристойний знімок у вечірній час. Основну масу займають гаджети трохи більш іменитих китайських А-брендів (Xiaomi, Honor, Realme та Huawei).
Говорити про потужність процесорів (понад мільйон балів в AnTuTu), швидкість читання та запису пам’яті, наявність технологій захисту від води та пилу (не нижче IP68), а також наявність бездротової та реверсивної зарядок у цьому сегменті не доводиться. Практично всі компанії, що пропонують смартфони топ-рівня, намагаються вмістити в гаджети максимум від технологій, що є на момент релізу — йти на компроміси погоджується мало хто з виробників.
Важливо : це не означає, що проблем як апаратного, так і софтверного характерів у цих пристроях не буває: складнощі як з оптимізацією ПЗ, так і, наприклад, не до кінця продуманою системою охолодження трапляються. Але флагманам, як пристроям, які просувають репутацію компаній, у цьому плані приділяється більше уваги. Шанс натрапити на проблеми щодо базових сценаріїв (неякісно зібраний корпус, дисплей з яскравістю нижче комфортної для читання під прямим сонячним промінням, повільний екранний сканер відбитків пальців, батарея, що не витримує повний робочий день) — менше.
Боротьба йде в системах основної камери: вендори намагаються заручитися підтримкою інших компаній, які займаються цією сферою професійно (наприклад, Leica та Hasselblad), впровадити перископічні фотодатчики для зйомки як з 3-кратним, так і з 10-кратним оптичним наближенням без втрати якості деталізації. Ноу-хау останніх років — запис відео з роздільною здатністю 8K (або 4K/60 fps, але з оптичною стабілізацією).
У мережі з'явилася чутка про вихід наступного покоління ігрових консолей Xbox під назвою Xbox Prime…
AirTag від Apple став популярним з моменту свого запуску в квітні 2021 року, і тепер…
Довгострокова мета Vision Pro від Apple полягає в створенні продукту, схожого на Apple Glasses, який…
OnePlus представила субфлагманський смартфон OnePlus 13R, який отримав торішній флагманський чип Snapdragon 8 Gen 3.…
На CES 2025 компанія Nvidia представила компактний суперкомп'ютер Project Digits, орієнтований на розробників і дослідників…
С развитием цифровых технологий панель управления практически во всех автомобилях обзавелась сенсорным дисплеем. Данное решение…