Почніть із перевірки папки «Завантаження», де ви можете видалити файли, які вам більше не потрібні, або перемістити їх кудись, наприклад, на Google Диск.
Більшість файлових програм також виявлять будь-які великі файли, збережені на вашому пристрої. Наприклад, у програмі Диспетчер файлів OnePlus 10 Pro є спеціальний розділ для файлів, які займають багато місця.
Налаштуйте параметри головного екрана нового вигляду.
Одна з найкращих частин Android це те, що ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд свого телефону. Від інсталяції пакетів піктограм програми до повної заміни панелі запуску, яку використовує ваш телефон, існує безліч варіантів персоналізації вашого телефону.
Хоча ви напевно можете відразу перейти до налаштування пускових установок та встановлення значків програм, почніть з вивчення налаштувань домашнього екрану, які вже надає ваш телефон. Я роблю це час від часу, і дивно, як тонкі налаштування таких аспектів, як макет програми, можуть змусити відчувати себе з новим телефоном.
Натисніть і утримуйте порожню область на головному екрані, потім виберіть «Головні налаштування» (або щось таке). Це відкриє параметри домашнього екрану, де ви можете налаштувати різні параметри.
Установки, такі як розмір сітки програми.
Перехід від сітки додатків 4×5 до 5×5 може здатися невеликою зміною, але цей додатковий стовпець може мати велике значення (те саме можна сказати і про зменшення сітки).
Тут також ви знайдете налаштування для таких речей, як перегортання головного екрана вниз для перегляду повідомлень замість необхідності перегортання зверху екрана.
Перегляньте відповідні налаштування телефону та поекспериментуйте з налаштуваннями домашнього екрана.
Оптимізуйте налаштування пристрою.
Говорячи про налаштування, зараз саме час переглянути та змінити будь-які налаштування, які вас дратували.
Наприклад, увімкнення темного режиму не тільки покращує зовнішній вигляд програми, але й заощаджує заряд батареї.
Налаштуйте параметри конфіденційності.
Перш ніж закінчити, зробіть собі та своєму Android-телефону останню послугу – двічі перевірте налаштування конфіденційності.
Відкрийте програму «Параметри», потім натисніть «Конфіденційність» > «Диспетчер дозволів». Перегляньте кожну категорію, щоб побачити, які програми в даний час мають доступ до якоїсь скарбниці ваших особистих даних. Знайшли програму, якій ви не бажаєте надавати доступ до вашого розташування? Вимкни. Те саме стосується контактів, календаря або камери.
Проходження кожного розділу не займе багато часу, а навіть якщо й так, воно того варте.