Найчастіше підвищена частота відтворення працює у динамічному режимі: повноцінному (від 1/10 до 90/120 Гц) чи спрощеному (60 чи 90/120 Гц). Таке налаштування заощаджує заряд акумулятора, вимикаючи підвищену частоту в тих сценаріях, коли вона не видно або не використовується.
Однак сторонні оболонки на Android-смартфонах бувають далекі від ідеальної роботи, тому адаптивний режим оновлення зображення може глючити — наприклад, невчасно включати підвищену частоту і створювати помітні оку лаги. Проблеми з адаптивною частотою були навіть на Google Pixel в Android 13. На щастя, Android часто дозволяє примусово включити підвищену частоту оновлення зображення на постійній основі, навіть якщо вендор не передбачив такий перемикач в налаштуваннях смартфона.
Щоб примусово ввімкнути 90/120 Гц:
Готово! Тепер дисплей постійно оновлюватиме зображення з максимально доступною для нього частотою, і робота смартфона стане більш плавною і приємною. Зверніть увагу на те, що в такому режимі витрата заряду акумулятора може збільшитися.
У деяких оболонках послідовність дій та назви розділів можуть відрізнятися.
Очікується, що наступного року Apple представить абсолютно новий iPhone 17 Air за $1300, в якому…
Google оновила мобільну версію браузера Chrome для iOS і iPadOS, додавши нові можливості використання ШІ-функції…
Ноутбук — це суперзручна штука, особливо коли хочеш працювати чи дивитись фільм в будь-якому місці.…
Раніше зловмисники використовували повідомлення з інтригуючими фотографіями, наприклад, "Не ти на фото?", прикріплюючи до них…
Версія браузера Chrome для платформи iOS отримала оновлення з новими функціями, які раніше були доступні…
Глава досліджень Google Йоссі Матіас переконаний, що програмування не втрачає актуальності навіть в епоху стрімкого…