Найчастіше підвищена частота відтворення працює у динамічному режимі: повноцінному (від 1/10 до 90/120 Гц) чи спрощеному (60 чи 90/120 Гц). Таке налаштування заощаджує заряд акумулятора, вимикаючи підвищену частоту в тих сценаріях, коли вона не видно або не використовується.
Однак сторонні оболонки на Android-смартфонах бувають далекі від ідеальної роботи, тому адаптивний режим оновлення зображення може глючити — наприклад, невчасно включати підвищену частоту і створювати помітні оку лаги. Проблеми з адаптивною частотою були навіть на Google Pixel в Android 13. На щастя, Android часто дозволяє примусово включити підвищену частоту оновлення зображення на постійній основі, навіть якщо вендор не передбачив такий перемикач в налаштуваннях смартфона.
Щоб примусово ввімкнути 90/120 Гц:
Готово! Тепер дисплей постійно оновлюватиме зображення з максимально доступною для нього частотою, і робота смартфона стане більш плавною і приємною. Зверніть увагу на те, що в такому режимі витрата заряду акумулятора може збільшитися.
У деяких оболонках послідовність дій та назви розділів можуть відрізнятися.
Повідомляється, що компанія Apple готується представити нову модель у своїй наступній лінійці iPhone під назвою…
Любителі Apple з нетерпінням чекають на презентацію iPhone 17, яка, найімовірніше, відбудеться у вересні 2025…
Rogbid SR08 Ultra вирізняється з-поміж аналогів завдяки вбудованому OLED-дисплею, який дає змогу користувачам легко відстежувати…
Згідно з останнім випуском розсилки Марка Гурмана Power On, Apple працює над повністю переробленою Magic…
Згідно з інформацією відомого інсайдера і кореспондента Bloomberg Марка Гурмана, Apple розробляє свій перший складаний…
Відомий інсайдер Джез Корден з Windows Central повідомив про зміну стратегії Microsoft щодо ексклюзивних ігор…