Categories: Смартфони

Користувачі Android втомляться чекати нормальний сканер осіб

Share
Час читання: < 1 хв.

Виробники смартфонів на базі Android ще як мінімум два роки не зможуть використовувати сканер осіб, що працюють з такою ж точністю і надійністю, як система Face ID в смартфонах Apple. Про це виданню Reuters повідомили представники виробників електронних компонентів для мобільних пристроїв.

Створенням сенсорів, сканування особи, зайняті компанії Viavi Solutions, Finisar і Ams, але в даний час їх розробки знаходяться на ранній стадії. За словами Білла Онга, старшого директора Viavi зі зв’язків з інвесторами, один з виробників першого ешелону представить смартфон з 3D-сенсором до кінця 2018 року, але він буде випущений вкрай обмеженим тиражем. У 2019 будуть анонсовані принаймні ще два смартфона з технологією сканування осіб.

Головна складність, з якою вендори зіткнулися при виробництві сканерів особи – недолік модулів VCSEL, які використовуються для вертикального проектування лазерних променів та інфрачервоного випромінювання на поверхню сенсора. У грудні 2017 року Apple уклала з компанією Finisar угоду на 390 мільйонів доларів і домовилася про безперебійні поставки таких модулів. Finisar придбала завод у Шермані (штат Техас в США) і випускає потрібні компоненти спеціально для Купертіно. У 2017 році Apple повідомила інвесторам, що Finisar отримає додаткове фінансування на розробку, дослідження та нарощування обсягу виробництва.

Finisar – найбільший виробник модулів VCSEL в світі, а інші компанії зможуть почати масове виробництво подібних компонентів лише через два роки. До цього часу система Face ID може з’явитися не тільки в смартфонах, але і в інших продуктах Apple (планшетах, ноутбуках, комп’ютерах). А користувачі Android-смартфонів продовжать розблоковувати свої пристрої по-старому – пальцями.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024