Названо 5 проблем iOS 16, які досі виникають на iPhone

iOS 16 вийшла чотири місяці тому, але досі Apple ніяк не може здолати її глюки. На моїй пам’яті за кількістю проблем у перші місяці після виходу з нею може зрівнятися тільки iOS 11, яка добряче підгальмовувала на старих пристроях. Згодом Apple вирішила її проблеми, а з iOS 16 щось не виходить. Після виходу iOS 16.2 вони посипалися із новою силою. Так, користувачі стикаються з додатками, що регулярно зависають і вилітають, або швидким розрядом акумулятора. І цей перелік можна продовжувати.

Але найсерйознішим глюком є ​​періодичний відвал стільникових даних, через які перестає працювати інтернет на iPhone, що може призвести до перепустки важливого повідомлення. Розповідаємо про п’ять найпоширеніших проблем iOS 16 і знаємо, як їх можна вирішити.

Зависають програми

Проблема софта, що зависає, — одна з найпоширеніших на iOS 16. Виникає вона не у всіх, але зіткнутися з нею все одно можна. В першу чергу це пов’язано з тим, що деякі користувачі не оновлюють встановлені програми, хоч розробники і оптимізували їх для роботи з iOS 16. Тому при вильоті або зависанні програми спочатку переконайтеся, що на вашому Айфоні стоїть найсвіжіша версія програми:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я