Samsung Galaxy Note 8 почав оновлюватися до Android 8.0 Oreo

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Samsung Electronics почала поширення прошивки на базі свіжої версії операційної системи Android 8.0 Oreo для смартфона Galaxy Note 8. Про це повідомили користувачі смартфона у Франції.

Реклама

Цікаво, що раніше Samsung заявляла про плани випустити прошивку для Galaxy Note 8 тільки 30 березня, але на справі оновлення почалося раніше.

Прошивка містить не тільки стандартні нововведення Oreo, але і новий інтерфейс Samsung Experience 9.0, а також березневе оновлення безпеки Android. Свіжий Samsung Experience отримав поліпшену клавіатуру, покращений пошук і нові можливості Bixby.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерелоgsmarena

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: