Ця осінь принесла із собою чимало цікавих смартфонів. Серед них виявилися повноцінні флагмани, і пристрої середнього рівня, і бюджетні гаджети. Від їхнього асортименту просто розбігаються очі. І якщо ви думаєте про покупку найкращої з випущених новинок, то наш топ саме для вас.
Тут зібрані смартфони для тих, хто не хоче економити на собі та воліє купувати лише найкраще.
iPhone 14 Pro пропонує майже те саме, що і дорожчий iPhone 14 Pro Max. Хіба що екран гаджета трохи компактніший, його роздільна здатність трохи нижче, а ємність акумулятора менше. В іншому ж можливості смартфонів практично ідентичні. Вони обидва засновані на одному з найшвидших на ринку чіпсетів Apple A16 Bionic і оснащуються сучасним набором камер з основного 48-Мп сенсора, 12-Мп ширококутної камери і 12-Мп телеоб’єктиву.
Є тут і головна «фішка» нинішнього покоління iPhone: динамічний острівець (Dynamic Island), який замінив масивну чубок, що вже набила оскому. По суті, це два отвори в екрані під селфі-камеру і Face ID, візуально об’єднані за допомогою пікселів дисплея, що відключаються. Острівець вміє змінювати форму та розміри, а набір його функцій просто величезний.
Найсвіжіша новинка осені – нещодавно представлений флагманський смартфон vivo X90 Pro+. Він отримав найсучасніше на сьогоднішній день залізо, і без перебільшення став просунутим флагманом на ринку. Чого тільки вартий той факт, що це перший пристрій на новітньому чіпсеті Snapdragon 8 Gen 2, який до того ж доповнюється відразу 12 Гбайт оперативної пам’яті і внутрішнім накопичувачем на 512 Гбайт.
Але це ще не все. Тут встановлений чудовий AMOLED-дисплей з діагоналлю 6,78 дюйма, високою роздільною здатністю 3200×1440 пікселів, частотою оновлення 120 Гц і пікової яскравістю до 1800 ніт, а набір камер моделі і зовсім шикарний: основний 1-дюймовий 9 48-Мп ширик, портретний модуль на 50 Мп та 64-Мп перископна камера з 3,5-кратним оптичним збільшенням. Ну і куди без преміальної оптики Zeiss. Мінус смартфона лише в тому, що в Україні він поки що не продається.
Ще однією цікавою новинкою осені став Xiaomi 12T Pro – один із перших смартфонів із потужною 200-Мп камерою на основі сенсора Samsung HP1. При зйомці в повній роздільній здатності камера гаджета забезпечує просто неймовірну деталізацію і дозволяє гнучко масштабувати зображення практично без втрати якості. Якщо ж ви віддаєте перевагу стандартним 12,5 Мп, технологія піксельного бінінга 16-в-1 збільшить світлочутливість камери для відмінної якості зйомки в похмурий день або непроглядну ніч.
Все гаразд у Xiaomi 12T Pro та з продуктивністю. За неї відповідає потужний флагманський чіпсет Snapdragon 8+ Gen 1, який працює в компанії з 12 Гбайт оперативної пам’яті. Яскравий і великий AMOLED екран не сліпне навіть на сонці і має високу роздільну здатність 2712×1220 пікселів, а акумулятора пристрою вистачить на пару днів автономної роботи. Причому для повної зарядки вам знадобиться всього 19 хвилин.
Тут представлені відносно доступні телефони з відмінним співвідношенням ціни та можливостей. Спеціально для тих, хто звик заощаджувати з розумом.
Компанія Infinix не стоїть на місці, з кожним разом умудряючись випускати все більш цікаві смартфони. Саме до таких гаджетів відноситься недавно з’явився Infinix Zero Ultra, що наблизився до повноцінних флагманів. У гаджеті вдало поєднуються топовий дизайн та потужне залізо. І все це за дуже смачною ціною.
Міркуйте самі, смартфон отримав відмінний вигнутий AMOLED-екран з діагоналлю 6,8 дюйма, продуктивний чіпсет MediaTek Dimensity 920 і потужну основну камеру з 200-Мп роздільною здатністю. Є тут і якісний 13-Мп ширик. Акумулятора телефону вистачає приблизно на добу роботи, але хіба це проблема при використанні технології швидкого заряджання потужністю 180 Вт? З її допомогою повна зарядка батареї відбувається лише за 13 хвилин!
HUAWEI nova 10 Pro – це ще один навколофлагманський смартфон, який лише трохи не дотягує до вищої ліги. Причому розробляли цей гаджет з огляду на любителів селфі. 60-Мп фронталка моделі виявилася якщо і не найкращою, то вже точно однією з найкращих у класі, а компанію їй склала друга селфі-камера на 8-Мп для великих планів. Її «фішка» – 2-кратне оптичне збільшення.
Інші характеристики пристрою також виглядають дуже непогано. У ньому передбачені спритний чіпсет Snapdragon 778G ігрового рівня, великий AMOLED-дисплей з підвищеною роздільною здатністю та частотою оновлення до 120 Гц, хороша основна камера та акумулятор на 4500 мАч із швидкою зарядкою потужністю 100 Вт, якій потрібно всього півгодини для повної години.
Якщо HUAWEI nova 10 Pro розроблявся з акцентом на селфі, найсильніший бік Honor 70 – його універсальність. У смартфона практично немає слабких сторін.
Це і його флагманський дизайн, і відмінний вигнутий AMOLED-дисплей з високою частотою оновлення, ігровий чіпсет Snapdragon 778G Plus, і, звичайно, чудовий набір камер з основним 54-Мп сенсором і 50-Мп шириком. Акумулятора моделі вистачить на день активної роботи, а його повну зарядку знадобиться близько 50 хвилин.
Якщо вам потрібно щось простіше та дешевше, то придивіться до realme GT Neo 3T. Як таких, особливих інновацій у нього немає, але стильний «шаховий» дизайн моделі, безумовно, приковує до себе погляд, а начинка для такої ціни виглядає просто чудово.
За продуктивність телефону відповідає навколофлагманська платформа Snapdragon 870 5G, якій по плечу будь-які завдання. Він використовує яскравий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 6,62-дюйма та підвищеною герцовкою, гарну 64-Мп камеру з 8-Мп шириком та оснащується акумулятором на 5000 мАг із швидкою зарядкою потужністю 80 Вт. Вона дозволить повністю зарядити смартфон лише за 33 хвилини, а для зарядки до 80% знадобиться лише 12 хвилин.
Якщо ваш бюджет дуже обмежений, це зовсім не означає, що ви не зможете купити хороший смартфон. Добре, що їх чимало і в бюджетному сегменті.
realme 10 з чистою совістю можна назвати одним із найкращих смартфонів вартістю до 10 000 грн. Не вірите?. За ці гроші ви отримаєте телефон у стильному та одночасно лаконічному дизайні, оснащений відмінним Super AMOLED дисплеєм, продуктивним процесором, непоганою камерою та ємною батарейкою на 5000 мАг. А що ще потрібне для щастя?
Мінус у моделі лише один. Її відмінності від попередника не сказати, щоб дуже великі. Тому якщо у вас вже є realme 9, то й переходити на десятку особливого сенсу просто нема. В іншому ж у realme вийшов відмінний середньобюджетний телефон з добре збалансованими характеристиками і доступним цінником.
Характеристики OPPO Reno7 на перший погляд виглядають досить повсякденно, але це лише простота, що здається. Завдяки незвичайній камері-мікроскопу смартфон вміє робити чудові фотографії макросвіту. Ви зможете розглянути у всій красі крупинку солі, хлібні крихти та інші найдрібніші об’єкти. Тому якщо ви вже набридли сучасними смартфонами, і душа просить чогось дійсно незвичайного, OPPO Reno7 може стати для вас чудовим вибором.
Тим більше, що і при повсякденному використанні OPPO Reno7 виглядає непогано. Якісний AMOLED-екран пристрою підтримує частоту оновлення до 90 Гц, він побудований на енергоефективному, але досить спритному чіпсеті Snapdragon 680, а його акумулятора вистачить на 1,5-2 дні роботи.
Apple вирішила скоротити доступність своїх сервісів у росії, і це стало першим таким кроком із…
Нещодавно побачив новину про дату презентації Unpacked 2025, і це реально зачепило мою увагу! Samsung…
За інформацією видання Android Authority, Google розширить можливості фірмових смартфонів Pixel з налаштування екрану блокування.…
Розробники GSC Game World підтвердили успішний комерційний запуск S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, який не…
Найпопулярніший у США бренд домашніх інтернет-роутерів можуть заборонити до продажу в країні через побоювання, що…
Apple може зітхнути з полегшенням: незважаючи на підготовку торговельних обмежень щодо товарів з Китаю, аналітики…