В останні роки навіть бюджетні Android-смартфони оснащуються досить яскравими та якісними дисплеями. Однак показники яскравості, яка вимірюється в нитках, у всіх екранів різна, і не в останню чергу залежить від ціни девайсу.
Іноді буває так: ви купуєте смартфон, в характеристиках якого вказані вражаючі 800, 1000 або навіть 1200 ніт, а в реальності навіть крайнє положення шкали регулювання не дає вам комфортно користуватися смартфоном на вулиці. Не поспішайте думати, що виробник вас обдурив (хоча таке і не виключено): швидше за все, справа в одній особливості роботи смартфона.
Багато хто не знає, що вендори обмежують максимальну яскравість дисплея при її ручному регулюванні. Це робиться навмисно, щоб захистити дисплей від вигоряння, а акумулятор від занадто швидкого витрати і зносу.
Однак отримати свої законні 1000 ніт ви все ж таки можете — для цього потрібно лише включити автоматичне регулювання яскравості або «адаптивну яскравість». У такому режимі смартфон зможе тимчасово підвищувати яскравість екрана на яскравому сонці або під прямим джерелом світла до такого рівня, якого не вдасться досягти ручним регулюванням.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…