Зовсім недавно Apple представила оновлену лінійку iPhone . Pro-версії флагмана отримали цілу низку крутих фішок на кшталт вирізу Dynamic Island, покращеної камери та свіжого чіпа A16 Bionic. Єдине, що засмучує – космічний прайс. Навіть за iPhone 14 Pro просять від 50 тисяч . Що робити? Не панікувати – ми підібрали 5 крутих флагманів, які не сильно поступаються головному хіту Apple за спеками, але при цьому обійдуться набагато дешевше.
Realme GT2 Master Explorer Edition
Топовий флагман швидкозростаючого китайського бренду з шикарним залізом та надшвидкою зарядкою. Він отримав тонкий корпус товщиною 8,2 мм з 6,7-дюймовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю Full HD+, перенесенням кольору 1 мільярд кольорів і підтримкою HDR10+. Базується “експлорер” на топовому чіпі Snapdragon 8+ Gen 1, здатному запускати на максималках практично будь-які тайтли. З оптикою теж все круто – смарт обладнаний 16-мегапіксельною селфі-камерою та блоком з трьома модулями на 50+50+3 мегапікселі з оптостабом у головного датчика та мікроскопом разом макромодуля. Але це ще не все – флагман працює від акумулятора на 5000 мАг за допомогою надшвидкої зарядки потужністю 100 Вт. Варто відзначити, що девайс призначений для китайського ринку, а отже доведеться витратити час на видалення непотрібних АПП і встановлення Google Play Store.
OnePlus 10 Pro
Збалансований варіант з оптимальним залізом, купою флагманських фішок та крутими камерами. У «прошки» при собі 120-герцевий AMOLED-дисплей на 6,7 дюйма з роздільною здатністю 2K QHD, підтримкою фічі Always-On Display, перенесенням кольору 1 мільярд кольорів і яскравістю 1300 нит. Продуктивністю смарт забезпечує процесор Snapdragon 8 Gen 1, якого з головою вистачить для плавної роботи системи та геймінгу. На відміну від попереднього лота, «прошка» має 32-мегапіксельну фронталку і блок з трьох камер: основного 48-мегапіксельного модуля з оптостабом, 8-мегапіксельного телефотооб’єктиву з оптостабом і 3-кратним зумом, а також 5. З автономністю теж все гуд – смарт отримав батарею на 5000 мАг за допомогою швидкої зарядки потужністю 80 Вт. До того ж є підтримка бездротової зарядки на 50 вт, NFC-модуль, стереодинаміки, зйомка відео у форматі 8K та реверсивна зарядка. Якщо вам потрібний недорогий флагман із телефотооб’єктивом — сміливо хапаємо цей лот.
Huawei P50 Pro
Один з найкращих камерофонів на ринку, що вийшов ще 2021 року. Смарт обладнаний 120-герцевим OLED-екраном на 6,6 дюйми, екс-флагманським чіпом Snapdragon 888 та скромним акумулятором на 4360 мАч з підтримкою 60-ватної зарядки. Чим же він крутий? Шикарною камерою, що складається з чотирьох модулів – 50-мегапіксельного основного датчика з оптостабом, 64-мегапіксельного телефотооб’єктиву з оптостабом і 3,5-кратним зумом, 13-мегапіксельного ультраширика та 40-мегапіксельного ультраширика та 40-мегапіксельного ультраширика. З іншими спеками теж всі гуд – є захист IP68, NFC-модуль, стереодинаміки, ІЧ-порт та підтримка швидкої бездротової зарядки на 50 Вт. Що ще важливо знати? У девайсі геть-чисто відсутні сервіси Google – користуватися ним буде як мінімум некомфортно.
Google Pixel 7 Pro
Свіжий “гуглофон” практично на виході випередив iPhone 14 Pro Max у рейтингу камерофонів за версією DxOmark . Як так вийшло? Вирішує круте комбо з 10.8-мегапіксельної фронтальної камери та основного блоку на 50+48+12 мегапікселів з оптостабом у двох модулів та кращими алгоритмами обробки зображень. Чим ще він добрий? У ньому встановлений вигнутий 6,7-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю 2K QHD та геймерською розгорткою 120 Гц, свіжий чіп Google Tensor G2 з покращеним машинним навчанням, а також акумулятор на 5000 мАч з підтримкою зарядки потужністю 23 Вт. З інших наворотів – NFC-модуль, стереодинаміки, захист IP68, реверсивна зарядка, а також Android 13 із коробки. Крім того, девайс отримуватиме оновлення як мінімум 5 років.
Xiaomi 12S Ultra
Преміальний камерофон від народного бренду із унікальною оптикою. Апарат отримав 120-герцевий AMOLED-екран на 6,73 дюйми з роздільною здатністю 2K QHD, топовий чіп Snapdragon 8+ Gen 1, акумулятор на 4860 мАг та підтримку швидкої зарядки на 67 Вт. Але головна фішка в іншому — на задній панелі пристрою розташований блок із трьома камерами на 50,3+48+48 мегапікселів із великим 1-дюймовим об’єктивом у головного модуля та додатковим датчиком ToF 3D. Зрозуміло, є оптична стабілізація (одразу у двох модулів), підтримка відеозйомки у форматі 8K та 10-бітної зйомки 4K-відео. До додаткових плюсів можна віднести стереодинаміки Harman Kardon, захист IP68, 32-мегапіксельну селфі-камеру, NFC, бездротову підтримку зарядки на 50 Вт і реверсивну зарядку. Єдиний нюанс – відсутність російської мови та підтримки Band 20.